iLenta Меню

Microsoft виправила помилку, яка була у Windows майже 5 років

10 квітня 2023, 14:07 | Bazelas [1154]
Після тривалого п'ятирічного очікування, компанія Microsoft нарешті виправила помилку в Захиснику Windows, яка викликала високе завантаження ЦП при відкритому Firefox.
Microsoft виправила помилку, яка була у Windows майже 5 років

Проблема вперше виявилася в травні 2018 року, і не обмежувалася Windows 11, оскільки мала місце і в Windows 10. Проблема виникала під час роботи Firefox, що призводило до спрацювання файлу служби захисту від шкідливих програм Захисника Windows (Msmpeng.exe), що виконується. збільшуючи завантаження ЦП.

Дослідження проблеми показало, що основною причиною був захист Windows Defender у режимі реального часу, який кілька разів викликав VirtualProtect. Інженери Mozilla працювали з командою Microsoft над розв'язанням проблеми. Вимкнення JIT в about:config пом'якшувало проблему, але не вирішувало її повністю.

Microsoft виправила помилку, випустивши бета-версію ядра Defender (1.1.20200.2), яку було протестовано, а потім переведено в стабільний канал антивірусних визначень. Порівняльний графік, наданий інженером Mozilla Яннісом Джугларетом, показує майже 75-відсоткове зниження використання ЦП після виправлення.

Помилка була виправлена в оновленні від березня 2023, випущеному 4 квітня. Виправлення також розгортається для пристроїв на базі Windows 7 і 8.1, хоча проблема їх не торкнулася.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Microsoft примусово оновлює ПК до Windows 25H2
Microsoft примусово оновлює ПК до Windows 25H2
16 листопада 2025, 14:07 | Bazelas
Минуло трохи більше місяця з того часу, як Microsoft випустила Windows 11 25H2, і всі бажаючі можуть його встановити.
Докладніше...
 
Microsoft планує перетворити Windows на повноцінну агентську ОС
Microsoft планує перетворити Windows на повноцінну агентську ОС
16 листопада 2025, 00:50 | Bazelas
Microsoft продовжує активно впроваджувати у Windows різні інструменти з урахуванням штучного інтелекту.
Докладніше...
 
Microsoft заблокувала можливість піратської активації Windows через KMS
Microsoft заблокувала можливість піратської активації Windows через KMS
14 листопада 2025, 20:08 | Bazelas
Інші методи обходу поки що продовжують працювати.
Докладніше...
 
Windows-версія WhatsApp стала набагато «ненажерливішою»
Windows-версія WhatsApp стала набагато «ненажерливішою»
13 листопада 2025, 21:07 | Roter
Компанія Meta припинила підтримку десктопної програми WhatsApp для Windows 11.
Докладніше...
 
У macOS 26.2 з'явився ефект Edge Light
У macOS 26.2 з
13 листопада 2025, 13:07 | Roter
Він перетворює екран Mac на кільцеву лампу під час відеодзвінків.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.