iLenta Меню

Браузер Samsung Internet тепер доступний і на Windows

29 листопада 2023, 15:07 | Anton Petrov [236]
Видання Ghacks з посиланням на свої джерела повідомило, що програма Samsung Internet, фірмовий мобільний браузер компанії Samsung для операційної системи Android, тепер доступна і на операційній системі Windows.
Браузер Samsung Internet тепер доступний і на Windows
Safe Life

У компанії Samsung пояснили, що їхній браузер для десктопу працює на базі ядра Chromium, так що функції та можливості новинки так чи інакше перетинатимуться з Microsoft Edge або Google Chrome.

При цьому розробники компанії реалізували більшість фірмових функцій, які представлені в мобільній версії браузера та роблять софт таким привабливим для користувачів. Наприклад, програма за замовчуванням оснащена власним блокувальником реклами (який, щоправда, вимкнено), який у тому числі захищає користувача від трекінгу з боку різних сайтів та сервісів. Відповідно, завантажувати додатково блокувальники реклами у вигляді розширень не доведеться.

Ще однією цікавою функцією є синхронізація контенту за допомогою Samsung Cloud — в налаштуваннях браузера користувач може увійти до свого облікового запису, щоб синхронізувати закладки, історію переглядів та відкриті вкладки за допомогою хмарного сховища компанії Samsung. Більше того, програма дозволяє імпортувати інформацію з інших браузерів на локальному пристрої, наприклад, якщо користувач вирішить мігрувати з одного браузера до іншого зі збереженням усіх важливих даних. Браузер для десктопу навіть отримав оптимізацію пам'яті, але за замовчуванням вона відключена і активується в налаштуваннях (правда, не зовсім ясно, як це працює).

На жаль, деяких важливих функцій у десктопній версії браузера від Samsung поки що немає. Наприклад, компанія не реалізувала функцію Translator, яка на Android дозволяє швидко перекладати веб-сторінки різними мовами. З іншого боку, версія Samsung Internet для Windows підтримує всі розширення Chrome Web Store, так що будь-які прогалини у функціоналі можна буде вирішити. З іншого боку, назвати застосунок проривним теж не можна — він, ймовірно, матиме попит лише у тих, хто дійсно користується Samsung Internet на Android і хоче синхронізувати інформацію з ПК.

Користувачі продукту від Microsoft можуть завантажити програму з цифрового магазину Microsoft Store — на цей час, на жаль, софт доступний виключно там.

Джерело: sammobile

© 2012-2024 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Mac OS X / Windows

Microsoft тестує встановлення патчів для Windows 11 без перезавантаження
Microsoft тестує встановлення патчів для Windows 11 без перезавантаження
25 лютого 2024, 00:00 | Anton Petrov
У тестовій збірці Windows 11 Dev Build 26058 з'явиться механізм hot patching для встановлення оновлень операційної системи без перезавантаження комп'ютера. Про це розповів журналіст Windows Central Зак Боуден.
Докладніше...
 
У Windows з'явилася чарівна гумка, яка стирає зайві об'єкти на фото
У Windows з
24 лютого 2024, 14:07 | Anton Petrov
Компанії Google і Samsung — не єдині, хто впроваджує у свої сервіси та пристрої так звану чарівну гумку зі штучним інтелектом.
Докладніше...
 
У Chrome з'явився AI, який пише та переписує тексти
У Chrome з
24 лютого 2024, 12:07 | Roter
Компанія Google впровадила у свій браузер Chrome експериментальну функцію на базі штучного інтелекту «Допоможи мені написати» (Help me write).
Докладніше...
 
Microsoft починає примусове оновлення ПК до Windows 11 23H2
Microsoft починає примусове оновлення ПК до Windows 11 23H2
23 лютого 2024, 14:07 | Anton Petrov
На сторінці сайту підтримки компанія Microsoft повідомила, що актуальна версія Windows переходить у фазу ширшого розгортання. Це означає, що незабаром всі сумісні комп'ютери будуть оновлені до Windows 11 23H2.
Докладніше...
 
У Google Chrome з'явиться вбудований захист від хакерів
У Google Chrome з
20 лютого 2024, 00:50 | Roter
Хакерам вже давно не обов'язково отримувати фізичний доступ до ПК для злому чужої домашньої мережі: часом достатньо запуску скрипта в браузері. Знає про це і Google — компанія готує нову функцію для Chrome, покликану зробити його безпечнішим.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2024 iLenta. All rights reserved.