Xiaomi випустила нову прально-сушильну машину Mijia на 10 кг

24 вересня 2022, 00:55 | Bazelas [925]
Компанія Xiaomi продовжує радувати китайських клієнтів великою кількістю найцікавіших продуктів, і тепер у них з'явилася можливість придбати нову прально-сушильну машину.

Пристрій отримав назву Mijia Drying і Washing All-in-One Machine Color Screen Smart 10kg. Запускається новинка через майданчик колективного фінансування, де її вартість становить близько $420. Постачання обіцяно до 10 жовтня.

Mijia Drying and Washing All-in-One Machine Color Screen Smart 10kg має функцію стерилізації парою, що дозволяє знищувати бактериї, не пошкоджуючи тканини. Універсальна сушарка може швидко генерувати пару для заповнення внутрішнього циліндра, нагріваючи невелику кількість води. Машина має окрему кнопку стерилізації парою, яку можна використовувати з різними програмами прання. Заявлено, що рівень стерилізації білизни становить 99.999%, при цьому вона вбиває 100% кліщів.

Пристрій отримав колірний екран, що імітує візуальний дизайн інтерфейсу мобільних телефонів. Екран нахилений вгору під кутом 32°, що робить керування зручнішим.

Машина може автоматично визначати масу одягу та інтелектуально контролювати кількість стирального порошку, що споживається. У ній використовується двигун із прямим приводом. Завдяки використанню принципу магнітної левітації барабан обертається плавно з мінімальним тренням, а шум при віджимі складає всього 50 дБ. Підтримується робота з програмою Mijia та керування голосом.

Джерело: ithome

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

Різне

Представлено дитячий електровелосипед NIU Mavericks NQi
28 січня 2023, 18:08 | Roter
Китайський виробник електричних скутерів NIU випустив нову дитячу модель під назвою NIU Mavericks NQi.
Докладніше...
 
CASETiFY випустила кілька захисних чохлів для ноутбуків MacBook Pro
28 січня 2023, 17:07 | Bazelas
Компанія CASETiFY представила нові захисні чохли для ноутбуків MacBook Pro, які мають амортизуючі властивості і сумісні з серією MacBook Pro 2023 року.
Докладніше...
 
Опубліковано рейтинг продуктивності актуальних процесорів Apple
28 січня 2023, 16:08 | Anton Petrov
Автори сайту Macworld склали рейтинг продуктивності актуальних процесорів Apple.
Докладніше...
 
Google розробила нейромережу, яка генерує музику в будь-якому жанрі з текстового опису
28 січня 2023, 13:08 | Roter
Експерти з Google Research представили MusicLM — нову нейромережу, яка вміє писати музику за текстовим описом. Картинок від DALL-E 2 та Stable Diffusion надивилися, тепер настав час слухати треки.
Докладніше...
 
Телевізори Samsung Neo QLED сертифіковані для відображення циркадних ритмів
28 січня 2023, 10:08 | Bazelas
Samsung Electronics отримала першу в історії сертифікацію Circadian Rhythm Display для своїх телевізорів Neo QLED та Lifestyle 2023 року.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту