Вийшла перша версія стандарту Matter для пристроїв розумного будинку
07 жовтня 2022, 08:15 | Bazelas [816]
Connectivity Standards Alliance оголосив про випуск Matter 1.0 Це єдиний стандарт для пристроїв розумного будинку. Його розробкою займаються сотні компаній, у тому числі Apple, Amazon, Google та Xiaomi.
Розробники пристроїв розумного будинку можуть ознайомитися та застосовувати специфікації Matter 1.0. Крім того, альянс запустив сертифікацію девайсів. На старті підтримуються такі типи продуктів:
- лампочки, вимикачі, контролери освітлення;
- вилки та розетки;
- дверні замки;
- термостати та інші контролери опалення;
- жалюзі та штори;
- датчики безпеки (детектори вологи та диму, датчики руху тощо);
- контролери гаражних воріт;
- телевізори та потокові відеоплеєри.
У наступній специфікації Matter цей список буде розширено, зокрема роботами-пилососами та іншою побутовою технікою.
На заході 3 листопада, присвяченому запуску Matter, будуть представлені деякі ранні приклади продуктів із підтримкою нового стандарту.
Головна фішка Matter — універсальність. Передбачається, що сумісні пристрої різних екосистем будуть підключатися автоматично. Спілкування відбувається за протоколами Wi-Fi та Thread із використанням шифрування.
Джерело: Connectivity Standards Alliance
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Різне
Google знову хоче перетворити YouTube на месенджер
19 листопада 2025, 23:07 | Roter
Компанія Google, схоже, не втрачає надії зробити свій месенджер.
Cloudflare пояснила, що призвело до глобального збою інтернету 18 листопада
19 листопада 2025, 13:07 | Roter
Це не DDoS-атака і навіть не помилка в системі DNS.
Сервіс Google Calendar тепер дозволяє створювати тайм-блоки
18 листопада 2025, 18:08 | Bazelas
Google розширила можливості сервісу Google Calendar, додавши нову функцію, завдяки якій користувачі можуть створювати тайм-блоки — виділені часи для виконання конкретних завдань.
Представлено безлопатевий обігрівач-вентилятор Dyson AM15
17 листопада 2025, 23:07 | Bazelas
Dyson представила новий безлопатевий обігрівач-вентилятор AM15, який став потужнішим, тихішим і розумнішим.
TCL показала друкований OLED-екран та 8K-дисплей з частотою 1000 Гц
17 листопада 2025, 17:07 | Anton Petrov
На конференції DTC2025 компанія TCL CSOT провела демонстрацію передових розробок у галузі дисплейних технологій.
