iLenta Меню

Qualcomm випустила 7-ядерну версію чипа Snapdragon 8 Elite

18 січня 2025, 21:07 | Bazelas [378]
Компанія Qualcomm представила чип Snapdragon 8 Elite у жовтні минулого року, а зараз на її офіційному сайті з'явилася нова версія цього процесора.
Qualcomm випустила 7-ядерну версію чипа Snapdragon 8 Elite

Нова версія має 7 обчислювальних ядер: два Prime-ядра з тактовою частотою до 4.32 ГГц та п'ять Performance-ядер із частотою до 3.53 ГГц. Порівняно з оригінальним Snapdragon 8 Elite, одне ядро ​​Performance відсутнє.

Маркування 7-ядерного процесора Snapdragon 8 Elite — SM8750-3-AB. Цей варіант призначений для виробників, які прагнуть зменшити витрати, пропонуючи менш потужне, але все ще високопродуктивне рішення.

Є припущення, що такі чипи — відсортовані версії: вони виготовлені за тими ж технологіями, але чипи з несправним ядром Performance отримують його відключення і відправляються в продаж як 7-ядерні версії, що дозволяє використовувати їх замість утилізації.

Наступним кроком стане поява смартфонів з цією версією процесора та їх тестування, щоб оцінити, як відсутність одного ядра позначиться на продуктивності. Важливо також побачити, чи виробники пристроїв вказуватимуть на використання 7-ядерного Snapdragon 8 Elite у своїх продуктах.

Джерело: gsmarena

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Qualcomm представила чип Snapdragon 6s Gen 4
Qualcomm представила чип Snapdragon 6s Gen 4
26 жовтня 2025, 08:07 | Bazelas
Компанія Qualcomm представила свій новий чипсет середнього рівня — Snapdragon 6s Gen 4.
Докладніше...
 
Представлено бездротовий ігровий контролер Raiju V3 Pro для PlayStation 5
Представлено бездротовий ігровий контролер Raiju V3 Pro для PlayStation 5
25 жовтня 2025, 15:07 | Bazelas
Razer представила новий бездротовий ігровий контролер PlayStation 5 під назвою Raiju V3 Pro.
Докладніше...
 
Випущено сертифікат CR15, що збільшує дальність дії NFC до 20 мм
Випущено сертифікат CR15, що збільшує дальність дії NFC до 20 мм
25 жовтня 2025, 13:06 | Roter
NFC Forum оголосив про випуск NFC Certification Release 15 (CR15) — оновленої програми сертифікації, яка значно збільшує можливу дальність зчитування пристроїв із підтримкою NFC.
Докладніше...
 
Apple планує випуск 2-нм чипів A20 та A20 Pro
Apple планує випуск 2-нм чипів A20 та A20 Pro
24 жовтня 2025, 20:08 | Roter
Повідомляється, що Apple планує випуск чипів A20 і A20 Pro, виготовлених за новим 2-нм процесом TSMC.
Докладніше...
 
Samsung запустила масове виробництво 2-нм Exynos 2600 та Tesla AI6
Samsung запустила масове виробництво 2-нм Exynos 2600 та Tesla AI6
24 жовтня 2025, 19:07 | Bazelas
Samsung офіційно вступила в епоху 2-нм техпроцесів, але не без проблем. Підрозділ Foundry запустив масове виробництво нового чипсету Exynos 2600 на передовому 2-нм GAA-процесі.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.