iLenta Меню

EcoFlow представила портативний кондиціонер Wave 3

24 квітня 2025, 18:08 | Bazelas [1223]
Компанія EcoFlow офіційно оголосила про запуск нового мобільного кондиціонера Wave 3, який надійде у продаж наприкінці квітня.
EcoFlow представила портативний кондиціонер Wave 3

Wave 3 стане чудовим вибором для використання в наметах, автобудинках, невеликих дачних будиночках або на борту яхт. Модель оснащено системою охолодження потужністю 6100 BTU, здатною знижувати температуру повітря на 8°C лише за 15 хвилин. Робоча площа охолодження становить від 11 до 17 м ². Також кондиціонер підтримує обігрів, видаючи 6800 BTU, що дає змогу нагріти приміщення на 9°C за той же час.

Серед інших функцій пристрою: автоматичний режим обігріву, осушення повітря, нічний режим, що знижує шум до 44 дБ, що особливо важливо під час сну.

Якщо використовувати зовнішній акумулятор ємністю 1024 Вт·г, Wave 3 зможе працювати автономно до 8 годин. Батарея побудована на довговічній технології LFP, термін служби якої оцінюється у 10 років. Заряджати акумулятор можна різними способами — від розетки, сонячної панелі або під час руху. Повна зарядка займає приблизно 75 хвилин, а в дорозі менше двох годин за допомогою спеціального адаптера.

Wave 3 можна підключити до фірмової програми. Старт продажів заплановано на 25 квітня. Вартість складає $1299.

Джерело: ecoflow

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Сервіс Google Calendar тепер дозволяє створювати тайм-блоки
Сервіс Google Calendar тепер дозволяє створювати тайм-блоки
18 листопада 2025, 18:08 | Bazelas
Google розширила можливості сервісу Google Calendar, додавши нову функцію, завдяки якій користувачі можуть створювати тайм-блоки — виділені часи для виконання конкретних завдань.
Докладніше...
 
Представлено безлопатевий обігрівач-вентилятор Dyson AM15
Представлено безлопатевий обігрівач-вентилятор Dyson AM15
17 листопада 2025, 23:07 | Bazelas
Dyson представила новий безлопатевий обігрівач-вентилятор AM15, який став потужнішим, тихішим і розумнішим.
Докладніше...
 
TCL показала друкований OLED-екран та 8K-дисплей з частотою 1000 Гц
TCL показала друкований OLED-екран та 8K-дисплей з частотою 1000 Гц
17 листопада 2025, 17:07 | Anton Petrov
На конференції DTC2025 компанія TCL CSOT провела демонстрацію передових розробок у галузі дисплейних технологій.
Докладніше...
 
Хакери почали використовувати для атак створений майже 40 років тому протокол Finger
Хакери почали використовувати для атак створений майже 40 років тому протокол Finger
17 листопада 2025, 13:06 | Roter
Хакери почали використовувати старий інтернет-протокол Finger, створений майже 40 років тому, у нових атаках із застосуванням шкідливого програмного забезпечення ClickFix.
Докладніше...
 
Представлено ​​активну акустичну систему Edifier S201MKII
Представлено ​​активну акустичну систему Edifier S201MKII
16 листопада 2025, 21:08 | Roter
Компанія Edifier випустила нову активну акустичну систему S201MKII формату 2.1.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.