iLenta Меню

Edifier представила три нові Bluetooth-колонки серії ES

13 червня 2025, 12:08 | Bazelas [231]
Компанія Edifier анонсувала одразу три нові моделі бездротових колонок зі своєї лінійки ES — ES20, ES60 та ES300.
Edifier представила три нові Bluetooth-колонки серії ES
Safe Life

Всі пристрої відрізняються портативним форм-фактором та елегантним дизайном. Новинки розраховані як на тих, кому потрібна компактна колонка для подорожей, так і на тих, хто шукає більш потужне та стильне рішення для домашнього прослуховування.

Найкомпактнішою в лінійці стала модель ES20. Її розміри становлять лише 9.2 х 9.5 х 5 см, а в корпусі встановлений 6-ватний динамік з пасивним радіатором діаметром 55 мм. На одному заряді колонка здатна пропрацювати до 15 годин. Пристрій підтримує Bluetooth 5.4 з можливістю одночасного підключення до двох джерел, має ступінь захисту IP67 від води та пилу та комплектується ремінцем для перенесення. Рекомендована ціна у США — $89.99.

Модель ES60 трохи більша і на вигляд ближче до класичних Bluetooth-колонок. Вона оснащена твітером потужністю 8 Вт, основним динаміком на 18 Вт і пасивним радіатором. Користувач може вибрати один із чотирьох встановлених режимів звучання, а також скористатися вбудованою системою декоративного підсвічування. ES60 підтримує відтворення до 12 годин, оснащена портом USB-C, функцією мультипоінт-з'єднання по Bluetooth та MEMS-мікрофоном. У продажу вона з'явиться за ціною $199.99.

Флагманом серії стала колонка ES300. Це найпотужніша модель, в якій встановлені два твітери по 18 Вт та основний динамік потужністю 30 Вт. Вона також працює до 12 годин без підзарядки та підтримує покращені аудіокодеки Bluetooth, включаючи LDAC та ALAC. Крім того, колонка сумісна з Apple AirPlay завдяки дводіапазонному Wi-Fi. Корпус виконаний вручну з дерева зі шкіряноподібними вставками, металевою панеллю керування та тканинною решіткою. Вартість — $399.99.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Саундбар Samsung Q990D отримав нову функцію автовимкнення
Саундбар Samsung Q990D отримав нову функцію автовимкнення
18 липня 2025, 20:07 | Roter
Samsung випустила оновлення програмного забезпечення для саундбару Q990D, представленого минулого року.
Докладніше...
 
DJI випустила потужний аграрний дрон Agras T100
DJI випустила потужний аграрний дрон Agras T100
17 липня 2025, 19:08 | Roter
DJI, відомий виробник дронів, представив нову модель, призначену не для звичайних користувачів, а для потреб сільського господарства.
Докладніше...
 
Adidas представила нову версію кросівок Climacool, роздрукованих на 3D-принтері
Adidas представила нову версію кросівок Climacool, роздрукованих на 3D-принтері
17 липня 2025, 14:08 | Roter
Компанія Adidas випустила оновлену версію своїх кросівок під назвою Climacool Laced, роздрукованих на 3D-принтері.
Докладніше...
 
Співзасновник Twitter випустив програму Sun Day
Співзасновник Twitter випустив програму Sun Day
16 липня 2025, 19:06 | Bazelas
Співзасновник Twitter та голова компанії Block Джек Дорсі випустив новий додаток під назвою Sun Day.
Докладніше...
 
Microsoft та правоохоронці виявили шахрайський Microsoft
Microsoft та правоохоронці виявили шахрайський Microsoft
16 липня 2025, 18:07 | Roter
Відразу кілька правоохоронних органів із різних країн та Microsoft ліквідували шахрайський кол-центр.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.