iLenta Меню

Sony представила новий 50-Мп сенсор LYT-828 для смартфонів

28 червня 2025, 14:07 | Bazelas [996]
Компанія Sony Semiconductor Solutions (SSS) офіційно представила новий CMOS-сенсор LYT‑828, призначений для смартфонів.
Sony представила новий 50-Мп сенсор LYT-828 для смартфонів

LYT-828 — це stacked CMOS-сенсор формату 1/1.28 дюйма (діагональ 12.49 мм) з ефективною роздільною здатністю 50 Мп. Він позиціонується як наступник моделі LYT-818 і може використовуватися як в основній, так і допоміжних камерах смартфонів.

Головна інновація — нова технологія Hybrid Frame-HDR (HF-HDR). Вона поєднує одиночну експозицію з подвійним коефіцієнтом перетворення сигналу (DCG) та мультикадровий HDR, при якому короткі експозиції поєднуються з DCG-даними у постобробці.

Завдяки такому підходу динамічний діапазон сенсора перевищує 100 дБ — це рекордний показник серед усіх мобільних датчиків Sony на сьогоднішній день. HF-HDR ефективно усуває пересвіти та провали в тінях, дозволяючи отримувати зображення, максимально наближене до того, що бачить людське око.

Додаткову точність експозиції забезпечує функція Loss-Less Exposure (LLE), яка покращує відношення сигнал/шум (SNR), особливо у складних умовах освітлення.

LYT‑828 оснащено фірмовою схемою перетворення заряду в напругу, яка мінімізує випадкові шуми (Random Noise), забезпечуючи високу деталізацію навіть під час зйомки у темряві. Також використовується енергоефективна логіка управління, завдяки чому підтримка HDR зберігається не тільки під час фото- та відеозйомки, а й у режимі попереднього перегляду — зображення на екрані смартфона максимально відповідає фінальному результату.

Масове виробництво LYT‑828 розпочнеться наприкінці серпня 2025 року, і перші смартфони із цим сенсором, ймовірно, з'являться вже до кінця року. Нагадаємо, першим пристроєм із попереднім датчиком LYT‑818 став Vivo X200 Pro, тому модель X300 Pro, швидше за все, отримає новий сенсор LYT‑828.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26
Apple запропонувала вирішення проблеми з активацією iMessage в iOS 26
04 жовтня 2025, 21:16 | Bazelas
На цьому тижні Apple опублікувала інструкцію для користувачів iPhone, які зіткнулися з проблемою активації iMessage за номером телефону iOS 26.
Докладніше...
 
З весни 2026 Sony почне поетапне відключення деяких сервісів PlayStation 4
З весни 2026 Sony почне поетапне відключення деяких сервісів PlayStation 4
04 жовтня 2025, 16:06 | Roter
З моменту виходу PlayStation 5 минуло вже 5 років, проте Sony продовжує приділяти увагу попередній консолі PlayStation 4, представленій у 2013 році.
Докладніше...
 
Google випустила Gemini for Home, камери Nest та динаміки Home Speaker
Google випустила Gemini for Home, камери Nest та динаміки Home Speaker
03 жовтня 2025, 22:10 | Bazelas
Google виводить свій штучний інтелект Gemini у сферу розумного будинку, представивши сервіс Gemini for Home.
Докладніше...
 
Microsoft представила Crocs у стилі Windows XP
Microsoft представила Crocs у стилі Windows XP
03 жовтня 2025, 13:08 | Roter
Колекцію доповнили джибітси з Кліппі та логотипом Internet Explorer.
Докладніше...
 
Прокуратура США отримала схвалення суду на дистанційний злам Telegram
Прокуратура США отримала схвалення суду на дистанційний злам Telegram
03 жовтня 2025, 08:07 | Bazelas
Сам месенджер стверджує, що нічого подібного здійснити не вдасться.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.