iLenta Меню

У США випустили розумну камеру Dekoda для унітазу

21 жовтня 2025, 13:08 | Roter [245]
Зі сканером відбитків пальців для ідентифікації користувача.
У США випустили розумну камеру Dekoda для унітазу

Компанія Kohler представила Dekoda — камеру вартістю 599 доларів, яка кріпиться на обід унітазу і робить знімки його вмісту. Пристрій аналізує отримані зображення, щоб відстежувати стан кишечника, рівень гідратації та навіть виявляти кров.

Новинка оснащена акумулятором, USB-роз'ємом та сканером відбитків пальців. Перед використанням потрібно авторизуватися за відбитком, щоб система розуміла, хто саме користується туалетом.

Компанія запевняє: камера використовує «дискретну оптику» і спрямована строго вниз, в унітаз, не захоплюючи інші області. Усі дані захищені наскрізним шифруванням. Щоправда, є нюанс: технологія погано працює з темними унітазами — тож власникам чорної сантехніки доведеться шукати альтернативу.

Результати аналізу можна перевірити у додатку — там відображається поточний стан та динаміка за певний період. Замовлення на Dekoda вже відкрито, відвантаження розпочнеться 21 жовтня. Крім самого пристрою, потрібно придбати передплату — від 70 до 156 доларів на рік залежно від обраного тарифу.

Минулого року китайський стартап Shanmu представив трекер здоров'я, який також встановлюється всередині унітазу.

Джерело: techcrunch

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Bang & Olufsen представила ювілейну колекцію аудіо-продуктів The Centennial
Bang & Olufsen представила ювілейну колекцію аудіо-продуктів The Centennial
24 жовтня 2025, 14:06 | Bazelas
Bang & Olufsen представила ювілейну колекцію The Centennial, присвячену 100-річчю бренду. До неї увійшли три переосмислені класичні моделі: Beoplay H100, Beosound A5 та Beosound A9 (5-е покоління).
Докладніше...
 
Intel піднімає ціни на процесори Raptor Lake
Intel піднімає ціни на процесори Raptor Lake
24 жовтня 2025, 13:07 | Roter
Зростання становитиме до 10% — у деяких країнах до 20%.
Докладніше...
 
Опубліковано якісне фото екшн-камери DJI Osmo Action 6
Опубліковано якісне фото екшн-камери DJI Osmo Action 6
24 жовтня 2025, 12:07 | Bazelas
У мережі з'явилися нові високоякісні зображення майбутньої екшн-камери DJI Osmo Action 6, що демонструють пристрій у майже фінальному вигляді.
Докладніше...
 
Sony випустила бездротові колонки Sony Pulse Elevate
Sony випустила бездротові колонки Sony Pulse Elevate
23 жовтня 2025, 23:07 | Bazelas
Sony останнім часом активно розширює лінійку аудіопристроїв, орієнтованих на геймерів.
Докладніше...
 
Представлено лазерний кінотеатр Vidda C5 Boundless Master
Представлено лазерний кінотеатр Vidda C5 Boundless Master
23 жовтня 2025, 22:06 | Roter
Компанія Hisense офіційно представила новий лазерний кінотеатр Vidda C5 Boundless Master з триколірним підсвічуванням.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.