iLenta Меню

Професійний датчик руху Huawei S-TAG надійшов у продаж

30 липня 2022, 12:08 | Roter [1698]
Компанія Huawei офіційно представила професійний датчик руху S-TAG у Китаї, який спочатку дебютував для світового ринку у травні цього року.
Професійний датчик руху Huawei S-TAG надійшов у продаж

На відміну від Apple AirTag, Huawei S-Tag призначений для конкретних спортивних сценаріїв та може виявляти спортивні дані при підключенні до інтелектуальних пристроїв. Новинка підтримує професійний моніторинг постави під час бігу та науковий аналіз постави під час бігу.

Продукт є першим професійним датчиком руху бренду. При розробці Huawei S-Tag китайський виробник співпрацював із Китайською академією спортивних наук. Він оснащується вбудованими 9-осьовими датчиками, які можуть зчитувати рухи ніг та талії користувача, аналізувати 13 параметрів та здійснювати моніторинг бігових рухів користувача.

Huawei S-Tag має надлегку конструкцію, вага якої складає всього 7.5 г. В наявності затискач, який можна використовувати для кріплення виробу до взуття або інших точок, і користувач не відчуватиме жодної втоми навіть при тривалому носінні. Huawei S-TAG також можна встановити на спиці велосипедних коліс. Девайс можна занурювати у воду на глибину до 50 метрів.

Huawei S-Tag оснащений 9-осьовим датчиком, який аналізуватиме 13 параметрів, щоб допомогти досягти ідеальної техніки бігу. Збираючи дані під час тренування, пристрій надає користувачам професійні поради, які базуються на спільних дослідженнях Huawei та Китайської академії спортивних наук.

Що стосується часу автономної роботи, то при використанні як лічильник кроків Huawei S-Tag може гарантувати автономність в районі 30 днів. Якщо він прикріплений до велосипеда під час їзди, то автономність становитиме приблизно 36 годин. Підтримується швидке заряджання.

Стандартна версія оцінена в 299 юанів ($44), а за елітну модель китайська компанія просить 499 юанів ($74). Про глобальну доступність поки що даних немає.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Microsoft представила Crocs у стилі Windows XP
Microsoft представила Crocs у стилі Windows XP
03 жовтня 2025, 13:08 | Roter
Колекцію доповнили джибітси з Кліппі та логотипом Internet Explorer.
Докладніше...
 
Прокуратура США отримала схвалення суду на дистанційний злам Telegram
Прокуратура США отримала схвалення суду на дистанційний злам Telegram
03 жовтня 2025, 08:07 | Bazelas
Сам месенджер стверджує, що нічого подібного здійснити не вдасться.
Докладніше...
 
Ілон Маск анонсував «Грокіпедію» — власну альтернативу «Вікіпедії»
Ілон Маск анонсував «Грокіпедію» — власну альтернативу «Вікіпедії»
02 жовтня 2025, 23:07 | Roter
Він назвав це «необхідним кроком до пізнання Всесвіту».
Докладніше...
 
Покупець отримав консоль Asus ROG Ally X на 2 тижні раніше за дебют
Покупець отримав консоль Asus ROG Ally X на 2 тижні раніше за дебют
02 жовтня 2025, 20:06 | Roter
Один з користувачів Reddit зненацька отримав у свої руки нову портативну консоль ROG Ally X від Asus ще до офіційного початку продажів.
Докладніше...
 
Google показала концептуальну дискову клавіатуру
Google показала концептуальну дискову клавіатуру
02 жовтня 2025, 13:07 | Roter
Японський підрозділ Google показав альтернативну комп'ютерну клавіатуру з дисковим набором.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.