iLenta Меню

Edifier представила вінтажну акустику S260 з AirPlay 2 і LDAC

24 травня 2026, 10:07 | Anton Petrov [339]
Компанія Edifier випустила нову настільну акустичну систему S260, яка вже надійшла у продаж за ціною приблизно 156 доларів. Новинка поєднує ретро-дизайн і сучасні бездротові технології.
Edifier представила вінтажну акустику S260 з AirPlay 2 і LDAC

Дизайн у стилі класичної аудіотехніки

Зовнішність Edifier S260 явно натхненна класичною домашньою акустикою. Корпус виготовлено з MDF-панелей (деревоволокнистої плити середньої щільності), що допомагає зменшити небажані резонанси та покращити якість звучання. Передня панель товщиною 18 мм доповнена тканинною захисною решіткою, яка підкреслює ретро-естетику пристрою.

Верхня частина корпусу отримала алюмінієву панель керування, виготовлену методом CNC-обробки. На ній розміщено механічні тумблери та металеві регулятори гучності й відтворення. Вага системи становить 4,07 кг, що для настільної акустики є доволі значним показником.

Користувачам доступні три варіанти кольорів:

  • Black Walnut
  • Pearl White
  • Warm Brown

Сучасне оснащення та потужне звучання

Попри вінтажний зовнішній вигляд, усередині S260 встановлено сучасне аудіообладнання. Акустика оснащена 4-дюймовим середньо-низькочастотним динаміком з алюмінієвою діафрагмою, а також двома твітерними випромінювачами з титановими куполами.

За заявою Edifier:

  • високі частоти відтворюються до 40 кГц
  • низькі частоти сягають 50 Гц
  • загальна потужність становить 65 Вт RMS
  • пікова потужність досягає 130 Вт

За підсилення відповідають два цифрові підсилювачі Texas Instruments TAS5805. Виробник також заявляє рівень спотворень лише 0,03% та співвідношення сигнал/шум 107 дБ(A). Обробка звуку здійснюється вбудованим DSP-процесором.

AirPlay 2, LDAC і підключення до кількох пристроїв

Однією з ключових особливостей Edifier S260 стала розширена підтримка бездротового підключення. Акустика отримала сертифікацію Hi-Res Audio та Hi-Res Audio Wireless, а також підтримку кодека LDAC для передачі аудіо високої роздільної здатності через Bluetooth зі швидкістю до 990 кбіт/с.

Крім того, система підтримує Apple AirPlay 2 через Wi-Fi 2,4 та 5 ГГц. Це дозволяє напряму транслювати музику з iPhone, iPad або Mac без додаткових пристроїв.

Bluetooth 5.4 забезпечує одночасне підключення двох пристроїв. Наприклад, можна тримати підключеними смартфон і комп’ютер та швидко перемикатися між ними без повторного сполучення.

Порти USB, AUX і керування через застосунок

Для дротового підключення передбачено:

  • аналоговий AUX-вхід
  • USB-вхід, який працює як зовнішня звукова карта

Завдяки цьому S260 можна підключати не лише до ПК, а й до вінілових програвачів та іншої аудіотехніки.

У комплект входить компактний пульт дистанційного керування. Також акустика працює з фірмовим мобільним застосунком Edifier, де доступні налаштування еквалайзера, перемикання джерел сигналу та оновлення прошивки.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
Bilibili прискорює глобальний запуск: китайський конкурент YouTube відкриває основний сервіс для світу
20 серпня 2026, 11:07 | Roter

Китайська відеоплатформа Bilibili розпочала новий етап міжнародного розширення. Компанія просуває локалізовану версію свого основного застосунку для користувачів за межами Китаю, спрощує реєстрацію та поступово збільшує кількість підтримуваних мов. Android-версія вже з'явилася в Google Play у частині регіонів, тоді як географію доступності планують розширювати.

Докладніше...
 
Apple готує домашній хаб із Siri та віджетами для керування розумним будинком
Apple готує домашній хаб із Siri та віджетами для керування розумним будинком
20 серпня 2026, 00:50 | Anton Petrov
Apple продовжує роботу над новим пристроєм для керування розумним будинком, який може дебютувати вже цього року. Йдеться про домашній хаб із підтримкою Siri на основі штучного інтелекту. Нові відомості про пристрій виявили в коді macOS Tahoe 26.7, де раніше вже знаходили згадки про інші ще не представлені продукти Apple.
Докладніше...
 
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
Apple дозволила сторонні платежі в App Store у ЄС та переглянула комісію
19 серпня 2026, 21:08 | Oleksandr Bazanov
Apple та Європейська комісія домовилися про нові правила роботи App Store у Європейському Союзі. Компанія дозволить розробникам використовувати сторонні платіжні системи та посилання на зовнішні сайти для оформлення покупок, а також перегляне розмір комісії з цифрових продажів. Нові умови вже доступні розробникам у ЄС, а зміни набудуть чинності 1 жовтня.
Докладніше...
 
Polaroid випустила лімітовані камери спільно з Pokemon
Polaroid випустила лімітовані камери спільно з Pokemon
19 серпня 2026, 08:07 | Roter

Polaroid представила одну зі своїх найпомітніших колаборацій останніх років — спеціальну серію камер миттєвого друку, плівки та аксесуарів, створену разом із The Pokémon Company. Колекція присвячена 30-річчю Pokémon і охоплює одразу три камери, оформлені в стилі Пікачу, Сільвеона та класичного покебола.

Докладніше...
 
Чип A20 Pro може змінити iPhone 18 Pro сильніше, ніж здається: що дасть Apple перехід на 2 нм
Чип A20 Pro може змінити iPhone 18 Pro сильніше, ніж здається: що дасть Apple перехід на 2 нм
18 серпня 2026, 21:06 | Bazelas

Apple готується до одного з найпомітніших технологічних оновлень процесорів iPhone за останні роки. За новими даними з ланцюжка постачання, майбутній A20 Pro для iPhone 18 Pro та iPhone 18 Pro Max може стати першим мобільним чипом Apple, виготовленим за 2-нм техпроцесом TSMC. Якщо оприлюднені показники підтвердяться, головною перевагою нового покоління буде не тільки швидкість, а й значно краща енергоефективність.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.