Представлено смарт-замок Viomi AI Smart Door Lock Super 2E з прямим підключенням Wi-Fi

05 грудня 2022, 22:08 | Roter [177]
Viomi, партнер Xiaomi з екологічної мережі, випустив повністю автоматичний інтелектуальний дверний замок Viomi AI Smart Door Lock Super 2E.

Новинка отримала підтримку прямого підключення Wi-Fi, усуваючи необхідність придбання додаткових шлюзів. Пристрій можна зв'язати з програмою на смартфоні, і керувати ним віддалено. Смарт-замок можна інтегрувати до системи розумного будинку.

Viomi AI Smart Door Lock Super 2E підтримує шість способів розблокування: відбиток пальця, пароль, тимчасовий пароль, віртуальний пароль, дверна картка та ключ. Сканер відбитків пальців використовує напівпровідникову схему розблокування відбитків. Швидкість розпізнавання становить 0.7 с. Підтримується технологія самонавчання на основі штучного інтелекту.

Дверний замок автоматично розблокується, коли двері відчиняються, і автоматично замикається, коли двері зачиняються. У корпус вбудований високоточний датчик, і, якщо язичок замку не повертається, пристрій автоматично видає звуковий сигнал та передає інформацію до програми. Користувачі можуть перевірити стан дверей у режимі реального часу.

Вбудована літієва батарея ємністю 5000 мАг здатна забезпечити до 4 місяців автономної роботи. Вартість Viomi AI Smart Door Lock Super 2E у Китаї становить $301.

Джерело: gizmochina

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія
Коментарі

Різне

За золоту галочку у Twitter доведеться платити $1000 на місяць
06 лютого 2023, 15:08 | Bazelas
Придбання Twitter Ілоном Маском загрожує серйозними реформами в соціальній мережі, і вони вже поступово впроваджуються.
Докладніше...
 
Міні-робопес XGO 2 підкорив Інтернет
06 лютого 2023, 08:08 | Roter
Міні-робопес XGO 2 створила дочірня компанія Харбінського технологічного інституту Luwu Intelligent Technology. Зараз мініатюрний робот проходить етап збору коштів на Kickstarter і робить це досить успішно, що випливає з даних New Atlas.
Докладніше...
 
Представлено електричний складний велосипед ADO Air з легкою рамою
06 лютого 2023, 00:50 | Roter
Компанія ADO запускає через майданчик колективного фінансування Indiegogo надлегкий складний електровелосипед.
Докладніше...
 
Boston Dynamics показала невдалі дублі з трюками робота Atlas
05 лютого 2023, 19:08 | Anton Petrov
Нещодавно ми розповідали про нові трюки гуманоїдного робота Atlas від Boston Dynamics, який бездоганно показав себе у ролі підсобника на будівельному майданчику. Однак, як виявилося, за цим бездоганним відео ховалася купа смішних та невдалих дублів.
Докладніше...
 
Представлено портативну електричну станцію ABEARL P5000 Pro
05 лютого 2023, 00:54 | Roter
Китайська технологічна компанія Oukitel, відома своїми захищеними смартфонами, працює на ринку зеленої енергії зі своїм суббрендом ABEARL.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.
Повна версія сайту