iLenta Меню

Анонсовано холодильник Samsung Bespoke Family Hub Plus з 32-дюймовим екраном

29 грудня 2022, 16:07 | Bazelas [162]
Компанія Samsung Electronics має намір представити свій новий сімейний холодильник Bespoke Family Hub Plus на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2023 у Лас-Вегасі.
Анонсовано холодильник Samsung Bespoke Family Hub Plus з 32-дюймовим екраном
Safe Life

Новий холодильник оснащений великим 32-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю Full HD. У пристрої використовуються штучний інтелект та технології інтернету речей для розваг, сімейного спілкування, приготування їжі та послуг розумного будинку.

Холодильник включає сервіс Samsung TV Plus, який пропонує користувачам можливість дивитися близько 190 американських телеканалів та близько 80 корейських каналів у режимі "картинка в картинці". Великий екран дозволяє реалізовувати багатозадачність, наприклад, шукати рецепти під час перегляду музичного каналу або керувати побутовою технікою під час перегляду новин.

Екран оптимізовано для відео у вертикальному форматі із соціальних мереж, типу YouTube, і включає такий контент, як відеоролики з рецептами з кулінарного сервісу SmartThings і твори мистецтва з програми Bespoke Atelier.

На додаток до своїх розважальних можливостей, Bespoke Family Hub Plus також є центром розумного будинку, дозволяючи користувачам відстежувати та контролювати кілька пристроїв, підключених до SmartThings, за допомогою функції Big Widget. Холодильник включає послугу SmartThings Home Life, яка пропонує варіанти контролю енергії, приготування їжі, догляду за повітрям, догляду за будинком, догляду за домашніми тваринами та одягу.

Холодильник також можна підключити до хмари через Google Фото на додаток до існуючої інтеграції OneDrive, що дозволяє розширити можливості обміну. Пристрій буде включати сервіс Amazon Your Essentials в США, що дозволяє користувачам легко замовляти товари, що часто купуються, одним дотиком.

Джерело: gizmochina

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Різне

ChatGPT запустили на старому комп'ютері з MS-DOS
ChatGPT запустили на старому комп
27 березня 2023, 15:07 | Roter
Ентузіаст Йео Кенг Менг зміг запустити нейромережевий чат ChatGPT на портативному комп'ютері IBM, випущеному 1984 року. Те, що цей ПК працює на MS-DOS, не стало непереборною проблемою.
Докладніше...
 
На сайті Xiaomi з'явилася гра, що дозволяє зібрати смартфон
На сайті Xiaomi з
27 березня 2023, 14:07 | Roter
Компанія Xiaomi додала на свій офіційний сайт спеціальну гру, що дозволяє зібрати власний смартфон.
Докладніше...
 
Xiaomi запускає масове виробництво 300-ватної зарядки
Xiaomi запускає масове виробництво 300-ватної зарядки
27 березня 2023, 08:07 | Roter
За словами популярного інформатора Digital Chat Station, Xiaomi планує розпочати масове виробництво технології надшвидкої зарядки потужністю 300 Вт.
Докладніше...
 
Valve не буде проводити турніри з CS:GO після релізу Counter-Strike 2
Valve не буде проводити турніри з CS:GO після релізу Counter-Strike 2
26 березня 2023, 17:07 | Roter
Компанія Valve повідомила, що майбутній The Paris Major (пройде цього травня) стане останнім «мейджором» по CS:GO.
Докладніше...
 
Samsung Galaxy S23 Ultra домальовує зуби на фото дітей
Samsung Galaxy S23 Ultra домальовує зуби на фото дітей
26 березня 2023, 12:08 | Roter
Тільки нещодавно Samsung потрапила у скандал через підроблення знімків Місяця своїми останніми флагманськими смартфонами, як її викрили у домальовуванні інших елементів.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.