Представлено звукову панель Razer Leviathan V2 Pro, що регулює звук під становище людини
Leviathan V2 Pro не призначена для повсякденного використання. Більшою мірою вона потрібна для забезпечення компактного низькопрофільного звуку для геймерів на ПК.
Leviathan V2 Pro розроблялася у співпраці з THX та Audioscenic. В результаті, пристрій здатний оточити користувача «3D-аудіо», поєднуючи об'ємний звук з формуванням променя і технологію штучного інтелекту з відстеженням голови.
Звукова панель може оптимізувати звук, регулюючи звукові промені відповідно до положення слухача в режимі реального часу завдяки вбудованій ІЧ-камері, яка може визначати розташування користувача.

Функція 3D-аудіо має два режими: THX Spatial Audio Virtual Speakers для багатоканального звуку, який заповнює кімнату, як система домашнього кінотеатру, та THX Spatial Audio Virtual Headset для стереофонічного звуку, який імітує позиційний звук, який зазвичай чути в гарнітурі.
Новинка має світлові ефекти Chroma RGB, що настроюються, розподілені по 30 різних зонах освітлення. У комплект Leviathan V2 Pro для покращення басів входить сабвуфер. На задній панелі саундбару є спеціальний вхід 3.5 мм для сабвуфера, другий роз'єм 3.5 мм для навушників, адаптер живлення і один порт USB-С для підключення до ПК. Звукова панель сумісна з Bluetooth 5.0.

Вартість Razer Leviathan V2 Pro складає $399. Продаж розпочнеться у лютому.
Джерело: gizmochina
Різне
Літій-іонні акумулятори вже багато років залишаються основою сучасної електроніки — від смартфонів і ноутбуків до електромобілів та систем накопичення енергії. Проте навіть найсучасніші батареї мають спільний недолік: із кожним циклом заряджання та розряджання їхня ємність поступово зменшується, а внутрішній опір зростає. Саме цю проблему може допомогти вирішити нова технологія, створена дослідниками Ратгерського університету.
Компанія LG розпочала продажі портативної Bluetooth-колонки xboom Stage 501 на ринку США. Новинку, яку вперше представили на виставці CES 2026, вже можна придбати за 499,99 долара.
Компанія Nintendo офіційно підтвердила, що восени 2026 року розпочне постачання оновленої версії Switch 2 для країн Європейського Союзу. Головною особливістю нової ревізії стане знімний акумулятор, який дозволить користувачам самостійно замінювати батарею без необхідності звертатися до сервісного центру.
Компанія Google працює над амбітним проєктом, який може повністю змінити підхід до повторного використання електроніки. Разом із дослідниками Каліфорнійського університету в Сан-Дієго вона створює технологію Phone Cluster Computing, що дозволяє перетворювати старі смартфони на повноцінні сервери для виконання завдань, пов'язаних зі штучним інтелектом та хмарними обчисленнями.
Компанія Godox, добре відома своїм фотообладнанням та аксесуарами для фотографів, несподівано представила компактну цифрову камеру C100. Новинка отримала незвичний підхід до конструкції: у неї відсутній традиційний дисплей, а замість нього використовується прозорий видошукач, на який виводиться службова інформація про параметри зйомки.
