Представлено портативний GPS Garmin eTrex Solar
Garmin eTrex Solar має захист від води за стандартом IPX7 та пропонує значні покращення порівняно з попередньою моделлю Edge Solar. Девайс оснащено монохромним екраном 2.2 дюйми та вбудованою сонячною панеллю. Заряджатися пристрій починає, коли яскравість денного світла перевищує 75 000 люксів, що становить близько 4 години щодня.
Коли пристрій працює в режимі швидкого оновлення GPS, він може функціонувати від батареї протягом 8 днів. Однак при використанні повільного режиму оновлення GPS батареї вистачить на 75 днів.
Garmin eTrex Solar використовує сигнали багатосмугових GPS для максимального охоплення та точності. Його цифровий компас забезпечує легку навігацію при використанні паперових карток або місцевості як орієнтирe. Будучи підключеним до смартфону, eTrex може отримувати оновлення про погоду та використовуватись для планування поїздок та складання карт.
.jpg)
Пристрій також підтримує геокешинг, що дозволяє користувачеві автоматично отримувати оновлення Geocaching Live. Підключившись до програми Garmin Explore, кожне виявлення завантажуватиметься у профіль користувача Geocaching.
Портативний GPS Garmin eTrex Solar доступний на роздрібних платформах по всьому світу за ціною $249.99.
Джерело: gizmochina
Різне
Європейський ринок готується до чергових змін у підході до ремонтопридатності електроніки, і цього разу під прицілом опинилася консоль Nintendo Switch 2.
Компанія Apple оголосила про відкриття першого в Європі центру для розробників — Apple Developer Center, який запрацює до кінця року у Берліні, в районі Мітте.
Відомі дослідники безпеки з команди Mysk, які протягом багатьох років знаходили та передавали критичні вразливості в екосистемі Apple, заявили про припинення участі в програмі Apple Security Bounty. Причина — систематичні проблеми з прозорістю процесу та відмова у виплаті за одну з критичних знайдених уразливостей.
