iLenta Меню

Apple запатентувала iMac із вбудованими проекторами

20 квітня 2023, 11:08 | Roter [437]
Компанія Apple отримала новий цікавий патент. Він дозволить створити iMac з проєкторами, які виводитимуть зображення на поверхні поруч із монітором.
Apple запатентувала iMac із вбудованими проекторами

Проєктори розміщуватимуться за прозорою стінкою корпусу (зі скла або полімеру) і дозволять проєктувати додаткову інформацію на стіни, стіл або іншу поверхню, на якій стоїть комп'ютер.

Крім вбудованого проєктора в патенті описуються окремі маленькі проєктори, які будуть підключатися до комп'ютера без проводів (на ілюстрації позначені кубиками зліва і справа).

Також у такому моноблоці можуть використовуватись датчики визначення погляду, 3D-позиціонування та інші сенсори, здатні працювати через стінки корпусу. Вони дозволять підлаштовувати картинку під площину проєктування.

По суті, такі проєктори можуть замінити додаткові монітори і поліпшити досвід користувача під час ігор.

До корпусу комп'ютера можна буде прикріпити магнітні аксесуари, наприклад, веб-камеру. Ідея тут така сама, як у магнітних кріпленнях під Apple Pencil у сучасних iPad.

Як і у випадку з іншими патентами, отриманими Apple та іншими компаніями, не варто очікувати появи подібних технологій у найближчі роки. Зазвичай подібні речі патентуються або задовго до комерційного застосування, або для портфоліо без подальшого використання в реальних продуктах.

Джерело: patentlyapple

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Патенти

Samsung запатентувала пристрій доповненої реальності у вигляді смарт-окулярів
Samsung запатентувала пристрій доповненої реальності у вигляді смарт-окулярів
24 листопада 2025, 22:12 | Roter
Samsung подала нову патентну заявку на пристрій доповненої реальності, який може стати основою для зручніших «розумних» окулярів.
Докладніше...
 
Apple планує випустити складаний iPhone з широким екраном
Apple планує випустити складаний iPhone з широким екраном
17 жовтня 2025, 15:06 | Roter
Дуже компактний у складеному вигляді та iPad mini — у розкладеному.
Докладніше...
 
Патент показав, що Samsung Galaxy TriFold отримає 3 акумулятори
Патент показав, що Samsung Galaxy TriFold отримає 3 акумулятори
10 жовтня 2025, 08:07 | Bazelas
Samsung збирається представити свій перший смартфон із потрійним складаним екраном вже цього року, проте точну дату анонсу поки не розкрито.
Докладніше...
 
Microsoft запатентувала складаний смартфон із підставкою
Microsoft запатентувала складаний смартфон із підставкою
20 серпня 2025, 10:07 | Bazelas
Компанія Microsoft наприкінці квітня поточного року зареєструвала патентну заявку на складаний пристрій.
Докладніше...
 
Apple запатентувала скляний iPhone
Apple запатентувала скляний iPhone
18 серпня 2025, 00:55 | Bazelas
Компанія Apple отримала новий патент на скляний iPhone із сенсорними гранями.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.