iLenta Меню

Samsung запатентувала пристрій з екраном, що витягується

18 лютого 2024, 16:08 | Bazelas [371]
Коли йдеться про виробників смартфонів, Samsung вже кілька років займає на цьому ринку лідируючі позиції.
Samsung запатентувала пристрій з екраном, що витягується

Нещодавно виявлений патент Samsung розкриває плани компанії над простроєм з дисплеєм, що витягується. Описаний гібридний пристрій поєднує риси як складаних, так і пристроїв, що витягуються.

У девайсі, що витягується, є два різні екрани, зовнішній і внутрішній, і ви не можете використовувати один екран, перебуваючи в режимі використання іншого. Наявність двох екранів робить пристрої, що витягуються, надмірно товстими.

Samsung працює над пристроєм, що витягується, у якого є всього один дисплей. За бажання отримати більший дисплей, прихована всередині корпусу OLED-панель просто висувається.

Цей пристрій Samsung, по суті, нагадує планшет, і схожий він на альтернативу iPad mini.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Патенти

Samsung Galaxy S27 може отримати нову горизонтальну панель камер, як у Pixel
Samsung Galaxy S27 може отримати нову горизонтальну панель камер, як у Pixel
16 серпня 2026, 14:06 | Oleksandr Bazanov
Нові патентні зображення Samsung, опубліковані в базі даних Global Design Database Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), розкривають можливий дизайн основної камери майбутнього Galaxy S27. На кресленнях три сенсори розташовані поруч один з одним усередині єдиної довгої горизонтальної панелі.
Докладніше...
 
Apple розробляє систему, яка визначатиме, коли користувача варто відволікати сповіщеннями
Apple розробляє систему, яка визначатиме, коли користувача варто відволікати сповіщеннями
14 серпня 2026, 22:06 | Anton Petrov
Apple працює над системою, яка зможе враховувати контекст використання пристрою та самостійно визначати, коли користувачеві варто показати сповіщення, а коли краще його не відволікати. На таку розробку вказує новий патент компанії, причому описаний у ньому підхід помітно відрізняється від звичайних таймерів і розкладів.
Докладніше...
 
iPhone може навчитися розуміти, коли користувача краще не відволікати
iPhone може навчитися розуміти, коли користувача краще не відволікати
13 серпня 2026, 22:08 | Bazelas

Apple працює над технологією, яка потенційно здатна змінити принцип роботи сповіщень та інших системних підказок на iPhone, iPad та інших пристроях компанії. Замість того щоб просто показувати повідомлення одразу після його надходження, система зможе враховувати те, чим саме в цей момент займається користувач, і вирішувати, чи доречно його переривати.

Докладніше...
 
Motorola показала незвичайний гібрид смартфона та смартгодинника, який можна носити на зап'ясті
Motorola показала незвичайний гібрид смартфона та смартгодинника, який можна носити на зап
07 серпня 2026, 23:08 | Anton Petrov
Motorola продовжує експериментувати з новими форм-факторами мобільних пристроїв. Цього разу увагу привернув нещодавно виявлений патент, у якому описано незвичайне поєднання смартфона та смартгодинника. Компанія пропонує об'єднати можливості двох окремих пристроїв в одному корпусі, здатному змінювати свою форму залежно від сценарію використання.
Докладніше...
 
Samsung знову під ударом патентного троля: позов стосується смартфонів, телевізорів і ноутбуків
Samsung знову під ударом патентного троля: позов стосується смартфонів, телевізорів і ноутбуків
27 червня 2026, 19:07 | Bazelas
У США проти Samsung подано новий патентний позов, який охоплює одразу кілька категорій пристроїв компанії — від смартфонів до телевізорів.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.