iLenta Меню

Покупці Chromebook отримують 1 рік безкоштовного доступу до GeForce Now

23 листопада 2025, 08:08 | Roter [317]
Хромбуки ніколи не славилися як пристрої для ігор, але Google продовжує шукати способи покращити ігровий досвід ChromeOS.
Покупці Chromebook отримують 1 рік безкоштовного доступу до GeForce Now

Раніше компанія додала офіційний клієнт Steam, розширила підтримку потужнішого «заліза», RGB-підсвічування та впровадила хмарний стрімінг ігор. Тепер Google пропонує безкоштовний 12-місячний доступ до хмарного сервісу NVIDIA GeForce Now.

Будь-який новий Chromebook, куплений з сьогоднішнього дня, надасть власнику рік безкоштовного використання GeForce Now. Якщо у вас є ігри в Steam або Xbox, ви зможете запускати їх на серверах NVIDIA і стримати прямо на Chromebook. Усього доступно понад 2000 ПК-ігор.

Потокова трансляція ігор буде доступна в 1080p при 60 кадрах в секунду — цього більш ніж достатньо більшості моделей Galaxy Chromebook. Надається рівень Fast Pass: без реклами та без черг, з якими стикаються користувачі безкоштовного тарифу. Однак є обмеження — не більше 10 годин доступу на місяць. До п'яти невикористаних годин можна переносити наступного місяця. Після вичерпання ліміту з'явиться реклама, а пріоритетний доступ буде вимкнено.

Джерело: sammobile

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

ПК та ноутбуки

Microsoft терміново зупинила велике оновлення Windows 11 для частини ноутбуків Dell
Microsoft терміново зупинила велике оновлення Windows 11 для частини ноутбуків Dell
17 липня 2026, 13:07 | Anton Petrov

Microsoft випустила масштабне липневе оновлення безпеки для Windows 11, однак частина власників комп’ютерів Dell поки не зможе його встановити. Компанія активувала спеціальне блокування після виявлення проблем, які можуть призводити до раптового вимкнення пристрою, перегрівання, падіння продуктивності та швидшого розряджання акумулятора.

Докладніше...
 
На Mac виявили небезпечний вірус CrashStealer, який маскується під системну утиліту Apple
На Mac виявили небезпечний вірус CrashStealer, який маскується під системну утиліту Apple
16 липня 2026, 23:07 | Oleksandr Bazanov

Фахівці Jamf Threat Labs виявили нове шкідливе програмне забезпечення для macOS під назвою CrashStealer, яке видає себе за вбудовану систему надсилання звітів про збої Apple. За даними дослідників, вірус здатний непомітно викрадати конфіденційну інформацію користувача, зокрема паролі, дані браузерів і криптовалютних гаманців.

Докладніше...
 
LEGO може випустити набір із легендарним iMac G3: проєкт пройшов важливий етап відбору
LEGO може випустити набір із легендарним iMac G3: проєкт пройшов важливий етап відбору
15 липня 2026, 23:06 | Bazelas
Компанія LEGO повідомила, що проєкт конструктора, присвяченого культовому Apple iMac G3, отримав статус Parking Lot на платформі LEGO Ideas. Це означає, що модель не відхилили й вона зберігає шанси стати офіційним набором. Водночас компанії знадобилося більше часу, щоб ухвалити остаточне рішення.
Докладніше...
 
AOC представила незвичайний портативний монітор із кольоровим дисплеєм E Ink
AOC представила незвичайний портативний монітор із кольоровим дисплеєм E Ink
15 липня 2026, 22:07 | Roter

Компанія AOC анонсувала портативний монітор 13T5S, який суттєво відрізняється від більшості моделей на ринку. Замість традиційної LCD- чи OLED-панелі новинка отримала кольоровий екран на основі електронного паперу E Ink. Продажі вже стартували в Китаї, де пристрій оцінили у 4599 юанів (приблизно 679 доларів США).

Докладніше...
 
TCL випустила ігровий монітор із неймовірною частотою 1080 Гц — він орієнтований на кіберспорт
TCL випустила ігровий монітор із неймовірною частотою 1080 Гц — він орієнтований на кіберспорт
15 липня 2026, 11:07 | Roter

Компанія TCL розпочала продаж нового ігрового монітора 27P2A Ultra, однією з головних особливостей якого стала рекордна частота оновлення зображення. У спеціальному режимі новинка здатна працювати на частоті до 1080 Гц, що робить її одним із найшвидших серійних моніторів на ринку.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.