SZBOX випустила недорогий ноутбук із екраном замість клавіатури
Китайська компанія SZBOX представила перший «бюджетний» пристрій такого роду: у молодшій конфігурації фірмовий лептоп обійдеться дешевше за базову версію iPhone 15.
SZBOX DS135D оснащений двома 13,5-дюймовими дисплеями. Верхній використовується за прямим призначенням, а нижній, вбудований у топкейс, як віртуальна клавіатура, другий екран або графічний планшет для рукописного введення.

Апаратна платформа ноутбука включає чіп Intel Processor N100, 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4 та SSD-накопичувач на 128 ГБ (PCIe 4.0). Набір інтерфейсів у новинки скромний: всього два порти USB Type-C, штекер живлення та 3,5-мм аудіороз'єм.

У Китаї ціна SZBOX DS135D у мінімальній конфігурації становить $699. Крім того, виробник пропонує версії з накопичувачем на 256/512 ГБ, а також 1/2 ТБ — остання коштуватиме $809.
Джерело: notebookcheck
ПК та ноутбуки
Компанія Hisense анонсувала нову серію доступних моніторів N3G Pro, орієнтовану на користувачів, які шукають високу частоту оновлення без зайвих витрат. До лінійки увійшли дві моделі — з діагоналлю 23,8 та 27 дюймів.
Компанія Intel готується переглянути свою виробничу стратегію через несподівано високий попит на процесори попередніх поколінь.
Apple готує незвичайне оновлення лінійки MacBook Pro, яке може змінити звичний цикл випуску ноутбуків компанії.
