iLenta Меню

Xiaomi забезпечить сумісність Apple Watch з Android-смартфонами

09 грудня 2024, 22:09 | Roter [391]
Apple Watch не підтримують Android, що змушує користувачів купувати iPhone або використовувати годинник окремо від смартфона. Проте компанія Xiaomi може запропонувати рішення.
Xiaomi забезпечить сумісність Apple Watch з Android-смартфонами

Згідно з повідомленнями, отриманими Weibo від Digital Chat Station, компанія Xiaomi розглядає можливість зробити свої пристрої сумісними з технікою Apple, включаючи Apple Watch. Якщо це вдасться, користувачі Xiaomi зможуть підключатися до Apple Watch, які завжди були обмежені iPhone.

Ця інформація з'явилася після нещодавнього запуска смартфонів Xiaomi 15-ї серії, які вже можenm взаємодіяти з продуктами Apple, такими як Mac, iPhone та iPad. Серед функцій є дзеркальне відображення екранів телефонів на комп'ютерах Mac і зручна передача файлів між пристроями.

Xiaomi може розробити програму або використовувати існуюче програмне забезпечення для підтримки цієї сумісності. Хоча подробиці поки що не зрозумілі.

Джерело: androidauthority

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Носимі пристрої

Bang & Olufsen представила ювілейну колекцію аудіо-продуктів The Centennial
Bang & Olufsen представила ювілейну колекцію аудіо-продуктів The Centennial
24 жовтня 2025, 14:06 | Bazelas
Bang & Olufsen представила ювілейну колекцію The Centennial, присвячену 100-річчю бренду. До неї увійшли три переосмислені класичні моделі: Beoplay H100, Beosound A5 та Beosound A9 (5-е покоління).
Докладніше...
 
Samsung працює над кількома носимими XR-пристроями
Samsung працює над кількома носимими XR-пристроями
24 жовтня 2025, 08:06 | Bazelas
Учора Samsung представила свої нові окуляри Galaxy XR, створені у співпраці з Google та Qualcomm.
Докладніше...
 
Samsung представила гарнітуру Galaxy XR — спільний проєкт з Google та Qualcomm
Samsung представила гарнітуру Galaxy XR — спільний проєкт з Google та Qualcomm
23 жовтня 2025, 16:08 | Roter
Samsung об'єднала зусилля з Google та Qualcomm, щоб випустити гарнітуру Galaxy XR — перший пристрій у новій лінійці Android XR.
Докладніше...
 
Представлено розумне кільце Prolo Ring, що замінює комп'ютерну мишу
Представлено розумне кільце Prolo Ring, що замінює комп
23 жовтня 2025, 14:06 | Bazelas
Стартап Prolo представив розумне кільце Prolo Ring, яке здатне замінити звичайну комп'ютерну мишу та розширити способи керування різними цифровими пристроями.
Докладніше...
 
Garmin випустила авіаційний смарт-годинник D2 Air X15 і D2 Mach 2
Garmin випустила авіаційний смарт-годинник D2 Air X15 і D2 Mach 2
23 жовтня 2025, 12:08 | Roter
Garmin представила дві нові моделі авіаційних смарт-годинників — D2 Air X15 і D2 Mach 2, які поєднують функції для пілотів з можливостями фітнес-трекера та розумного годинника.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.