iLenta Меню

Casio випустила преміум-годинник G-Shock MRG-B2100R-2AJR

20 січня 2025, 10:08 | Roter [3025]
Компанія Casio випустила свій новий преміальний годинник G-Shock MRG-B2100R-2AJR, і запустить їх продаж цього місяця.
Casio випустила преміум-годинник G-Shock MRG-B2100R-2AJR

Вартість G-Shock MRG-B2100R-2AJR складає приблизно $3800. Пристрій надійде у продаж 24 січня.

Годинник оснащено циферблатом у темно-синьому кольорі, нанесеним методом вакуумного напилення, натхненним «Айзумі» — синім чорнилом, що використовується в японській каліграфії. Безель виконаний зі сплаву Cobarion (кобальто-хромового сплаву), який вчетверо твердіший за титан і має платиновий блиск. Безель розділений на 27 частин для точного ручного полірування, включно з поліруванням методом «Зарацу». Корпус покритий DLC (алмазоподібним вуглецем) для підвищення довговічності.

Циферблат має ґратчасту структуру, натхненну традиційною японською технікою дерев'яної архітектури «Кігумі», яка також дозволяє вловлювати сонячну енергію. Міцний та комфортний ремінець виконаний з фтористої гуми Durasoft, а титанові елементи застібки та браслета надають додаткової міцності. Удароміцна головка вбудована в тонкий корпус.

Годинник оснащено функцією Bluetooth та системою калібрування часу Multi-Band 6. Система Tough Solar дозволяє годинникам працювати до 5 місяців при повній зарядці або до 18 місяців у режимі енергозбереження. Серед інших функцій: LED-підсвічування Super Illuminator, сапфірове скло з покриттям антивідблиску і водонепроникність 20 ATM. За допомогою додатку пристрій можна синхронізувати з телефоном, а також налаштувати час і пошук пристрою.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Носимі пристрої

Представлено нові модульні навушники Fairphone Fairbuds XL
Представлено нові модульні навушники Fairphone Fairbuds XL
10 грудня 2025, 08:07 | Roter
Через два роки після виходу своїх перших повнорозмірних навушників, Fairphone представила оновлену модель — Fairbuds XL другого покоління.
Докладніше...
 
Pebble представила кільце-диктофон Index 01, яке не потребує заряджання
Pebble представила кільце-диктофон Index 01, яке не потребує заряджання
09 грудня 2025, 22:07 | Roter
Його можна використовувати навіть без інтернету, але недовго.
Докладніше...
 
У 2026 році Google випустить дві моделі смарт-окулярів з ШІ
У 2026 році Google випустить дві моделі смарт-окулярів з ШІ
09 грудня 2025, 16:06 | Bazelas
Google оголосила, що розробляє дві моделі розумних окулярів зі штучним інтелектом, які вийдуть у 2026 році.
Докладніше...
 
Nubia випустила ігрові TWS-навушники CyberBuds
Nubia випустила ігрові TWS-навушники CyberBuds
07 грудня 2025, 17:07 | Bazelas
Після недавнього запуску Nubia Fold & Flip 3 Go в Японії, компанія представила в Китаї нові ігрові TWS-навушники CyberBuds, виконані в «інопланетній» стилістиці.
Докладніше...
 
Razer випустила дротові навушники Hammerhead V3 у білому кольорі
Razer випустила дротові навушники Hammerhead V3 у білому кольорі
07 грудня 2025, 10:09 | Bazelas
Компанія Razer випустила нову білу версію дротових навушників Hammerhead V3.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.