iLenta Меню

Oakley та Meta випустять розумні окуляри

17 червня 2025, 22:08 | Bazelas [250]
Компанія Oakley опублікувала у соціальних мережах серію тизерів, присвячених новому продукту, який розробляється у партнерстві з Meta.
Oakley та Meta випустять розумні окуляри

Зважаючи на все, йдеться про фірмові розумні окуляри Oakley, чутки про які з'явилися ще на початку року. Meta вже має лінійку смарт-окулярів, створену спільно з Ray-Ban, але в січні агентство Bloomberg повідомило, що компанія також має намір впровадити аналогічну технологію в сонцезахисні окуляри Oakley.

Як і у випадку з Meta Ray-Ban, нова модель отримає вбудовані камери для фото- та відеозйомки, а також функції на основі штучного інтелекту.

Варіант окулярів від Oakley, ймовірно, буде заснований на спортивній моделі Oakley Sphaera, а камера розміститься в центрі оправи. Meta, швидше за все, просуватиме пристрій серед велосипедистів та інших спортсменів, які вже використовують окуляри Oakley.

Oakley поки не розкриває подробиць — у тизері показані лише логотипи Meta та Oakley, але, враховуючи попередні витоки, навряд чи йдеться про щось інше. Усі подробиці стануть відомі 20 червня — на цю дату намічено офіційний анонс новинки.

Джерело: macrumors

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Носимі пристрої

Apple прибрала маркування «вуглецево нейтральний» з Mac mini
Apple прибрала маркування «вуглецево нейтральний» з Mac mini
06 жовтня 2025, 00:50 | Roter
Компанія Apple тихо прибрала з упаковок та сторінок продуктів Apple Watch та Mac mini напис Carbon Neutral.
Докладніше...
 
Samsung хоче впровадити у свої годинники функцію виявлення та моніторингу LVSD
Samsung хоче впровадити у свої годинники функцію виявлення та моніторингу LVSD
04 жовтня 2025, 18:08 | Roter
Samsung оголосила про роботу над впровадженням функції виявлення та моніторингу лівошлуночкової систолічної дисфункції (LVSD) у свої смарт-годинники.
Докладніше...
 
Смарт-кільце Oura Ring 4 випустили у версії з керамічним корпусом
Смарт-кільце Oura Ring 4 випустили у версії з керамічним корпусом
03 жовтня 2025, 21:07 | Bazelas
Компанія Oura представила нову керамічну версію смарт-кільця Oura Ring 4 — один із найелегантніших пристроїв у своїй категорії.
Докладніше...
 
XR-гарнітура Samsung Project Moohan дебютує 21 жовтня
XR-гарнітура Samsung Project Moohan дебютує 21 жовтня
03 жовтня 2025, 12:08 | Roter
Перша XR-гарнітура Samsung на базі Android, відома під кодовою назвою Project Moohan, спочатку очікувалася 29 вересня, проте її презентацію, за даними інсайдерів, було перенесено на 21 жовтня.
Докладніше...
 
У iFixit оцінили ремонтопридатність навушників AirPods Pro 3
У iFixit оцінили ремонтопридатність навушників AirPods Pro 3
02 жовтня 2025, 22:08 | Bazelas
Минулого місяця Apple представила навушники AirPods Pro 3 разом з iPhone Air, iPhone 17, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.