iLenta Меню

Представлено Apple Watch Ultra 3 з яскравим екраном та автономністю до 72 годин

10 вересня 2025, 00:50 | Bazelas [299]
Годинник отримав найбільший дисплей у лінійці та підтримку 5G.
Представлено Apple Watch Ultra 3 з яскравим екраном та автономністю до 72 годин

Компанія Apple анонсувала Apple Watch Ultra 3 — свій найпросунутіший смарт-годинник, який отримав розширені функції здоров'я та нові інструменти безпеки.

Модель оснащена найбільшим дисплеєм серед усіх Apple Watch. Технологія LTPO3 та ширококутна OLED панель дозволили зробити екран яскравішим при погляді під кутом і на 24% збільшили робочу площу. Частота оновлення Always-On Display зросла з одного разу на хвилину до одного разу на секунду.

Батарея забезпечує до 42 годин роботи, а в режимі енергозбереження – до 72 годин. При тривалому тренуванні з GPS та вимірюванням пульсу в режимі низького енергоспоживання годинник пропрацює до 20 годин. Усього 15 хвилин зарядки вистачає на 12 годин використання.

Серед нових можливостей здоров'я — повідомлення про ознаки хронічної гіпертонії. Алгоритм аналізує дані про роботу судин та здатний попередити користувача про ризики. Крім того, годинник навчився видавати оцінку сну: вони враховують тривалість, стабільність та глибину нічного відпочинку.

Для спортсменів додали Workout Buddy — голосового помічника на базі Apple Intelligence, який підказує та мотивує під час тренувань. Поліпшено функції бігу, велоспорту, плавання, хайкінгу та дайвінгу. Годинник підтримує сертифікацію WR100 для плавання.

Також з'явився вбудований супутниковий зв'язок, що дозволяє надсилати повідомлення та викликати екстрені служби там, де немає мережі. Функція безкоштовна протягом двох років після покупки. Є й підтримка 5G.

Замовлення на Apple Watch Ultra 3 вже відкрито, а продажі розпочнуться 19 вересня. Вартість — від 799 доларів.

Джерело: macrumors

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Носимі пристрої

Samsung хоче впровадити у свої годинники функцію виявлення та моніторингу LVSD
Samsung хоче впровадити у свої годинники функцію виявлення та моніторингу LVSD
04 жовтня 2025, 18:08 | Roter
Samsung оголосила про роботу над впровадженням функції виявлення та моніторингу лівошлуночкової систолічної дисфункції (LVSD) у свої смарт-годинники.
Докладніше...
 
Смарт-кільце Oura Ring 4 випустили у версії з керамічним корпусом
Смарт-кільце Oura Ring 4 випустили у версії з керамічним корпусом
03 жовтня 2025, 21:07 | Bazelas
Компанія Oura представила нову керамічну версію смарт-кільця Oura Ring 4 — один із найелегантніших пристроїв у своїй категорії.
Докладніше...
 
XR-гарнітура Samsung Project Moohan дебютує 21 жовтня
XR-гарнітура Samsung Project Moohan дебютує 21 жовтня
03 жовтня 2025, 12:08 | Roter
Перша XR-гарнітура Samsung на базі Android, відома під кодовою назвою Project Moohan, спочатку очікувалася 29 вересня, проте її презентацію, за даними інсайдерів, було перенесено на 21 жовтня.
Докладніше...
 
У iFixit оцінили ремонтопридатність навушників AirPods Pro 3
У iFixit оцінили ремонтопридатність навушників AirPods Pro 3
02 жовтня 2025, 22:08 | Bazelas
Минулого місяця Apple представила навушники AirPods Pro 3 разом з iPhone Air, iPhone 17, iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Apple відклала випуск полегшеної гарнітури Vision Pro заради розумних окулярів
Apple відклала випуск полегшеної гарнітури Vision Pro заради розумних окулярів
02 жовтня 2025, 19:09 | Bazelas
Компанія готує щонайменше два варіанти пристроїв.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.