До запуску готується друге покоління бездротових накладних навушників Mercedes-Benz

Модель під назвою Mercedes-Benz Wireless Headphone 2 нещодавно пройшла сертифікацію, що вказує на випуск незабаром. Нові навушники з'явилися в базі даних сертифікаційного органу TDRA в ОАЕ під номером моделі MB WHP 2. Пристрій заявлений як Bluetooth-гаджет і, судячи з назви, стане наступником оригінальних Mercedes-Benz Wireless Headphones, представлених ще в 2020 році. Перша версія відрізнялася великим форм-фактором over-ear і впізнаваним дизайном з фірмовою трипроменевою зіркою бренду.
Корпус тих навушників був виконаний переважно у чорному кольорі, а логотип Mercedes-Benz — у сріблі, обрамленому масивним колом. Хоча документація TDRA не розкриває характеристики другої моделі, очікується, що вона отримає помітні поліпшення порівняно з попередником.
Нагадаємо, оригінальні навушники підтримували Bluetooth 5.0, мали роз'єм 3.5 мм для дротового підключення, вбудований мікрофон, сенсорну панель управління та підтримку об'ємного звучання 3D Surround. Час автономної роботи сягав 18 годин.
Нове покоління, ймовірно, отримає вдосконалені аудіодрайвери, активне шумозаглушення, додаткові мікрофони та інші сучасні функції. Поки що це все, що відомо, але очікується, що найближчим часом з'являться нові подробиці.
Джерело: gizmochina
Носимі пристрої




