Apple почала виробляти AirPods в Індії
Повідомляється, що індійський постачальник Apple Jabil почав виготовляти компоненти для AirPods. Це важливий крок для компанії та Індії, особливо з урахуванням частки ринку AirPods.
Крім того, Індія вироблятиме не лише навушники. Також нещодавно в країні почалося виробництво iPhone, iPad та Mac. Apple прагне того, щоб Індія забезпечувала 25% свого виробництва в порівнянні з нинішніми 5-7%.
Apple продовжує скорочувати свою присутність у Китаї з двох причин. По-перше, це проблема опори одне виробниче місце. Пандемія засвідчила, що це неправильний крок. Друга причина — негативний вплив карантину та подальших подій у Китаї, після яких компанія прискорила процес переведення виробництва до інших регіонів.
Джерело: gizmochina
Носимі пристрої
Компанія Samsung офіційно підтвердила назви своїх майбутніх носимих пристроїв, презентація яких, за попередніми даними, відбудеться 22 липня на заході Unpacked у Лондоні. Йдеться про смартгодинники Galaxy Watch9, Galaxy Watch Ultra2, а також нові бездротові навушники Galaxy Able, які стали головною несподіванкою.
Компанія Casio анонсувала новий спортивний годинник G-LIDE GBX-H5600KI-5, який поповнив лінійку G-LIDE. Це вже четверта іменна модель, створена у співпраці з професійним серфером Каноа Ігарасі. Новинка поєднує фірмову міцність G-Shock із сучасними функціями для занять спортом, моніторингу здоров'я та активного відпочинку на воді.
Apple може готувати один із найамбітніших аксесуарів за останні роки. У коді другої бета-версії iOS 27 розробники виявили згадки про невідомий пристрій, оснащений двома камерами. Знахідка одразу привернула увагу спільноти, адже вона збігається з численними витоками про майбутні AirPods Ultra — бездротові навушники нового покоління, які використовуватимуть камери для роботи функцій штучного інтелекту.
