iLenta Меню

Apple представила годинник Apple Watch SE 2-го покоління з чіпом S8

07 вересня 2022, 23:19 | Bazelas [457]
Другим продуктом Apple, представленим 7 вересня, став бюджетний смарт-годинник Apple Watch SE 2-го покоління.
Apple представила годинник Apple Watch SE 2-го покоління з чіпом S8

Нові Apple Watch SE 2 багато в чому повторюють функціональність Apple Watch Series 8. Годинник отримав чіп S8, як у Apple Watch Series 8. А датчика вимірювання температури та функції Always On тут не передбачено.

Підтримується функція виявлення автомобільної аварії, при роботі якої набір датчиків фіксує різкі поштовхи та падіння користувача, після чого годинник самостійно зв'язується з екстреними службами та передає їм контакти та місцезнаходження власника. Як і у випадку з Apple Watch Series 8, користувач може вручну скасувати виклик у разі помилкового спрацьовування.

Захист від вологи відповідає стандарту WR50, що дозволяє занурюватися на глибину до 50 метрів. В наявності датчик серцевого ритму та перероблена задня кришка з використанням нового нейлонового композитного матеріалу.

Apple Watch SE другого покоління оцінено в $250 за версію з GPS і в $300 за версію з підтримкою стільникового зв'язку. Замовлення вже відкрито, а продажі розпочнуться 16 вересня.

Джерело: macrumors

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Носимі пристрої

Samsung Galaxy Buds4 Pro з новим дизайном показали на рендерах
Samsung Galaxy Buds4 Pro з новим дизайном показали на рендерах
19 листопада 2025, 21:07 | Roter
Портал Android Authority за ілюстраціями ще не випущених навушників Samsung Galaxy Buds4 Pro показав їх перші фотореалістичні рендери.
Докладніше...
 
Casio випускає лінійку годинників G-Shock GA-B2100DF із сонячною зарядкою
Casio випускає лінійку годинників G-Shock GA-B2100DF із сонячною зарядкою
19 листопада 2025, 00:51 | Bazelas
З'явилися нові живі фото свіжої колаборації Casio G-Shock, які вперше дозволяють побачити, як цей годинник з тематикою дикої природи виглядає поза ідеально підготовленими прес-рендерами.
Докладніше...
 
Прошивка One UI 8.5 розкрила новий дизайн навушників Samsung Galaxy Buds 4 Pro
Прошивка One UI 8.5 розкрила новий дизайн навушників Samsung Galaxy Buds 4 Pro
18 листопада 2025, 14:08 | Roter
Samsung готує до випуску нове покоління бездротових навушників — Galaxy Buds 4 Pro.
Докладніше...
 
Повного редизайну Apple Watch не буде до 2028 року
Повного редизайну Apple Watch не буде до 2028 року
18 листопада 2025, 13:08 | Roter
Наступного року лінійка Apple Watch не отримає жодних значних змін у дизайні, а повного редизайну не слід очікувати раніше 2028 року, як стверджує інсайдер Instant Digital.
Докладніше...
 
Casio оновила свою лінійку компактних G-Shock
Casio оновила свою лінійку компактних G-Shock
18 листопада 2025, 00:50 | Bazelas
Casio тихо оновила свою лінійку компактних G-Shock в Японії, представивши пару моделей із суворішим та індустріальнішим дизайном: GM-S2110-1A1 та GM-S2110-1A7.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.