iLenta Меню

Новий смартфон Nothing витримав постріл із пістолета

12 липня 2024, 11:08 | Anton Petrov [508]
У смартфон стріляли кілька разів і він залишився непошкодженим. Проте, є один нюанс.
Новий смартфон Nothing витримав постріл із пістолета

Відомий YouTube-блогер із каналу JerryRigEverything протестував перший смартфон від суббренду компанії Nothing — CMF Phone 1.

Зак Нельсон відомий своїми тестами на міцність смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Через його руки пройшло чимало пристроїв, і команда Nothing вирішила не вдарити обличчям у багнюку — вона розробила спеціальну задню кришку для CMF Phone 1. Це виявилося можливим завдяки модульній конструкції смартфона.

У компанії повідомили, що їхні смартфони, включаючи CMF Phone 1, проходять ретельне тестування перед масовим виробництвом та продажем. Однак новинку вирішили випробувати на міцність у незвичайний спосіб, і Зак Нельсон як ніхто інший відмінно підійшов для цих цілей. Nothing попросила блогера вистрілити у смартфон із пістолета.

Щоб підготувати CMF Phone 1 до зустрічі з вогнепальною зброєю, виробник звернувся до інших блогерів, що спеціалізуються на розробці різних прототипів, включаючи бронезахисні продукти. Хлопці погодилися та запропонували кілька варіантів захисту: кевлар, нержавіючу сталь та кераміку. Потім вони приступили до роботи та створили металевий екзоскелет з чотирисхилим задньою поверхнею і м'якою внутрішньою частиною, куди був поміщений смартфон. При цьому команда Nothing вирішила розробити власну версію захисної кришки пристрою, що складається з кераміки, декількох шарів кевлару та м'якого заповнювача.

У призначений день Зак Нельсон разом із представником компанії вирушили на стрільбище. Блогеру запропонували вистрілити у кілька варіантів захисних чохлів для смартфона:

  • 3 мм м'яка сталь S275 JR, нейлон, балістична піна. Ціна — близько $2005;
  • Керамічна пластина, губка, суперклей, фольга, коркове дерево. Ціна — близько $200.

Хто пройшов тест

Після пострілу з пістолета в перший чохол, він отримав хоч і значну вм'ятину, але пробитий не був. Телефон залишився цілим. Другий чохол також успішно пройшов тест, отримавши лише незначне ушкодження кераміки. Однак блогер вирішив йти до кінця та вистрілив у екран смартфона. На жаль, цього пристрою вже не пережило.

Джерело: Nothing

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Caviar випустила люксові iPhone 17 Pro та 17 Pro Max з колекції Victory
Caviar випустила люксові iPhone 17 Pro та 17 Pro Max з колекції Victory
05 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Компанія Caviar представила нову колекцію люксових смартфонів Victory Collection, створену на базі iPhone 17 Pro та 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
04 жовтня 2025, 23:08 | Roter
Бенчмарк AnTuTu опублікував вересневий рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів.
Докладніше...
 
iPhone 17 Pro Max обладнали п'ятьма радіаторами для охолодження SSD
iPhone 17 Pro Max обладнали п
04 жовтня 2025, 14:07 | Bazelas
Один з ентузіастів продемонстрував незвичайну модифікацію iPhone 17 Pro Max, яку навряд чи будь-коли втілить сама Apple.
Докладніше...
 
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07
04 жовтня 2025, 12:06 | Bazelas
Декілька днів тому Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M07, а незабаром після цього на індійському сайті компанії з'явився і Galaxy F07.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.