iLenta Меню

У складаних смартфонів Galaxy Z Fold6 та Z Flip6 відвалюються лінзи камер

08 серпня 2024, 13:07 | Bazelas [309]
Компанія Samsung вкотре розчаровує своїх фанів. Власники нових гнучких смартфонів виявили брак камер.
У складаних смартфонів Galaxy Z Fold6 та Z Flip6 відвалюються лінзи камер

Власники нових складаних смартфонів від Samsung зіткнулися з неприємною проблемою — на задній панелі відвалюються кільця зі склом, яке захищає модулі камер. Десятки постів із фотографіями та скаргами від покупців з'явилися на зарубіжних форумах та в соцмережах,

Проблема торкнулася як складаного Galaxy Z Fold6, так і «розкладачки» Galaxy Z Flip6. Вся справа у дизайні блоку камер. З'ясувалося, що декоративні кільця та захисні лінзи не є частиною корпусу, а просто приклеєні до блоку камер на, мабуть, не дуже якісний клей.

Ненадійно приклеєні лінзи відвалюються, коли користувачі кладуть смартфон у кишеню або сумку — смартфон буквально чіпляється блоком, що випирає за речі, висмикуючи лінзу і залишаючи камеру беззахисною. Це може призвести до того, що в корпус потрапить небажаний пил, а дрібні частинки пошкодять матрицю, через що на знімках буде видно каламутні плями. Зі схожою проблемою стикалися власники iPhone 6.

Samsung заявляє, що Galaxy Z Fold6 та Z Flip6 захищені від води та пилу за стандартом IP48. Однак довіряти цьому не варто, тому що на даний момент стоїть питання якості збірки нових смартфонів.

Поки що брак із лінзами Galaxy Z Fold6 та Z Flip6 не можна назвати масовим. Проблема може стати масштабнішою після закінчення часу, коли перепади температур і волога почнуть пошкоджувати клей, і лінзи гнучких смартфонів Samsung почнуть губитися набагато частіше.

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Caviar випустила люксові iPhone 17 Pro та 17 Pro Max з колекції Victory
Caviar випустила люксові iPhone 17 Pro та 17 Pro Max з колекції Victory
05 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Компанія Caviar представила нову колекцію люксових смартфонів Victory Collection, створену на базі iPhone 17 Pro та 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
04 жовтня 2025, 23:08 | Roter
Бенчмарк AnTuTu опублікував вересневий рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів.
Докладніше...
 
iPhone 17 Pro Max обладнали п'ятьма радіаторами для охолодження SSD
iPhone 17 Pro Max обладнали п
04 жовтня 2025, 14:07 | Bazelas
Один з ентузіастів продемонстрував незвичайну модифікацію iPhone 17 Pro Max, яку навряд чи будь-коли втілить сама Apple.
Докладніше...
 
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07
04 жовтня 2025, 12:06 | Bazelas
Декілька днів тому Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M07, а незабаром після цього на індійському сайті компанії з'явився і Galaxy F07.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.