Realme опублікувала офіційний рендер смартфона Narzo 70 Turbo
29 серпня 2024, 16:07 | Bazelas [460]
У квітні компанія Realme представила смартфони Narzo 70 та Narzo 70x, а тепер планує випустити модель Narzo 70 Turbo.
Realme заявляє, що Narzo 70 Turbo створений для чудового ігрового досвіду, має натхненний мотоспортом дизайн.
На зображенні, опублікованому індійським підрозділом Realme, видно, що Narzo 70 Turbo оснащений розташованим по центру квадратним модулем, в якому знаходяться три датчики камери. Також пристрій має роз'єм для навушників 3.5 мм на верхній грані.
Realme заявила, що смартфон матиме товщину 7.6 мм і забезпечить «високу продуктивність». Також пристрій буде оснащений технологією Turbo, яка забезпечує підвищену швидкість обробки даних і плавний користувальницький досвід.
Очікується, що найближчими днями Realme розкриє більше інформації про Narzo 70 Turbo.
Джерело: gsmarena
© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Смартфони
Складаний iPhone Ultra та новий Home Hub: які пристрої Apple може представити до кінця 2026 року
13 червня 2026, 00:51 | Oleksandr Bazanov
Конференція WWDC 2026 добігає завершення, однак для шанувальників Apple найцікавіше може бути ще попереду. За чутками, до кінця року компанія готує понад 15 нових пристроїв, серед яких складаний iPhone Ultra, оновлені Apple Watch, нові комп’ютери Mac і повністю новий центр керування розумним домом.
Samsung тихо представила бюджетний смартфон Galaxy A27 5G на базі Snapdragon 6 Gen 3
12 червня 2026, 23:12 | Roter
Samsung без гучних анонсів додала новий смартфон Galaxy A27 5G на свій офіційний сайт у Чехії. Публікація фактично розкрила майже всі характеристики пристрою та підтвердила його появу в середньому сегменті лінійки Galaxy A.
Trump Mobile T1 майже повністю повторює HTC: це підтвердило розбирання iFixit
12 червня 2026, 12:07 | Anton Petrov
Смартфон Trump Mobile T1, представлений ще минулого року, лише зараз почав надходити до журналістів і профільних видань. Водночас це сталося приблизно на дев’ять місяців пізніше від початково заявлених термінів.
Motorola представила Moto G Max: 200-Мп камера, AMOLED-екран на 5000 ніт і захист за військовими стандартами
12 червня 2026, 10:07 | Bazelas
Компанія Motorola анонсувала новий смартфон Moto G Max, який поєднує міцний корпус, сучасну камеру та великий AMOLED-дисплей. Новинка дебютувала в Бразилії та одразу з коробки працює під керуванням Android 16.
WhatsApp змінює вимоги для iPhone: які смартфони втратять підтримку з листопада 2026 року
11 червня 2026, 23:08 | Anton Petrov
Користувачів WhatsApp на iPhone очікують оновлені системні вимоги. Починаючи з 30 листопада 2026 року, месенджер працюватиме лише на пристроях із iOS 15.5 або новішими версіями операційної системи.
