Запущено масштабне розгортання оновлення безпеки для Samsung Galaxy S23
22 листопада 2024, 14:07 | Bazelas [296]
Смартфони серії Samsung Galaxy S23 почали отримувати листопадове оновлення безпеки.

Спочатку оновлення було доступне лише на території США, але зараз воно надійшло користувачам у Південній Кореї. Передбачається, що до кінця тижня воно стане доступним і в інших країнах.
Для власників Galaxy S23 у Південній Кореї апдейт не тільки посилює захист пристроїв, але й підвищує їхню загальну стабільність. Однак Samsung не надає конкретних деталей про внесені зміни.
Також залишається невідомим, чи усунуто проблему з Dolby Atmos, яка виникла після встановлення One UI 6.1.1. Ймовірно, це останнє оновлення перед запуском One UI 7.0 бета-версії для цих пристроїв.
Джерело: sammobile
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Смартфони
iPhone 17 Pro Max обладнали п'ятьма радіаторами для охолодження SSD

04 жовтня 2025, 14:07 | Bazelas
Один з ентузіастів продемонстрував незвичайну модифікацію iPhone 17 Pro Max, яку навряд чи будь-коли втілить сама Apple.
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad

04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07

04 жовтня 2025, 12:06 | Bazelas
Декілька днів тому Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M07, а незабаром після цього на індійському сайті компанії з'явився і Galaxy F07.
Тонкий та стильний смартфон Motorola Edge 70 показали у відео

04 жовтня 2025, 10:12 | Roter
Motorola готується знову вийти в гонку надтонких смартфонів, і її майбутня модель Edge 70 може стати однією з найтонших на ринку.
Порція чуток про майбутній смартфон iPhone 17e

04 жовтня 2025, 00:50 | Roter
На початку цього року Apple випустила iPhone 16e за $599 — доступний за ціною смартфон, який став пізнім доповненням до лінійки iPhone 16 і фактично замінив серію SE.