В Індонезії все ще заборонено iPhone 16, незважаючи на 1 млрд доларів від Apple
09 січня 2025, 17:07 | Bazelas [409]
Уряд Індонезії наполягає, щоб Apple розпочала виробництво iPhone у країні.
Влада Індонезії все ще не збирається знімати заборону на продаж iPhone 16 в країні, незважаючи на те, що Apple готова інвестувати в їхню економіку 1 млрд доларів, пише Reuters. Уряд Індонезії наполягає, щоб Apple розпочала виробництво iPhone у країні.
Хронологія:
- Розгляди між Індонезією та Apple почалися в жовтні 2024 року — тоді через невиконання купертинівцями своїх зобов'язань під заборону на продаж в Індонезії потрапили iPhone 16 та Watch Series 10.
- Після цього Apple вирішила інвестувати в економіку Індонезії. Уряд країни запросив мільярд доларів.
- Apple погодилася, і згодом стало відомо, що ці інвестиції підуть на великомасштабне виробництво AirTag в Індонезії — кожен п'ятий AirTag може бути зроблений в Індонезії.
Таким чином уряд Індонезії не влаштовує виробництво AirTag — вони хочуть, щоб Apple виробляла в їх країні деталі для iPhone.
Публічної відповіді Apple поки що не було. Як уточнює 9to5Mac, раніше такі вимоги вже виставляла Індія: уряд країни відмовляв у відкритті Apple Store, поки компанія не налагодила великомасштабне виробництво на території країни.
Джерело: reuters
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Смартфони
iFixit наочно показали, як друкують порт USB-C для iPhone Air
20 листопада 2025, 13:07 | Roter
Для нього використовують медичну техніку шестирічної давності.
Розкрито очікувану ємність батареї складаного iPhone
20 листопада 2025, 12:07 | Roter
Давно обговорюваний складаний iPhone, який поки що умовно називають iPhone Fold, за інформацією інсайдерів може вийти вже наступного року, хоча деякі джерела, як і раніше, говорять про реліз у 2027-му.
Ентузіасти зібрали номери телефонів усіх 3.5 млрд користувачів WhatsApp
20 листопада 2025, 10:07 | Roter
WhatsApp — величезний сервіс, і його стрімке зростання багато в чому пояснюється простотою пошуку користувачів: достатньо знати номер телефону.
Представлено захищений кнопковий смартфон HMD Terra M
19 листопада 2025, 20:07 | Roter
HMD Global презентувала компактний захищений кнопковий смартфон HMD Terra M.
Samsung зробить свої смартфони стійкішими до крадіжок
19 листопада 2025, 19:07 | Bazelas
Нові функції захисту з'явилися в останній прошивці.
