У новий iPhone 14 Pro Max вбудували годинник Rolex
Пристрій випущено обмеженою серією. Він орієнтований на шанувальників автоперегонів.
iPhone 14 Pro Max має вбудований механічний 40-міліметровий циферблат, виконаний із жовтого золота та доповнений вісьмома діамантами. Корпус смартфона виконаний з титану з чорним PVD-покриттям.
Також на задній панелі розмістилися декоративні спідометри та перемикачі, які відтворюють дизайн панелі приладів спорткара Daytona 1930-х років.
Колекція включає дві моделі — Daytona та Skeleton Booster. iPhone 14 Pro Max Daytona з об'ємом пам'яті 128 ГБ коштує $133 670, а версія на 1 ТБ обійдеться в $134 250. Модель Skeleton Booster зі 128 ГБ обійдеться в $10 320.
Джерело: hypebeast
Смартфони
Компанія Google працює над амбітним проєктом, який може повністю змінити підхід до повторного використання електроніки. Разом із дослідниками Каліфорнійського університету в Сан-Дієго вона створює технологію Phone Cluster Computing, що дозволяє перетворювати старі смартфони на повноцінні сервери для виконання завдань, пов'язаних зі штучним інтелектом та хмарними обчисленнями.
До святкування 250-річчя незалежності Сполучених Штатів було підготовлено масштабний історичний проєкт — гігантську капсулу часу, яка має зберегти символи сучасної епохи для майбутніх поколінь. Серед сотень предметів, що характеризують життя людей XXI століття, особливу увагу привернув iPhone 17 Pro Max у помаранчевому кольорі.
Команда популярного бенчмарка AnTuTu опублікувала свіжий рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів середнього цінового сегмента за підсумками червня 2026 року.
Популярний бенчмарк AnTuTu представив свіжий рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів за підсумками червня. Новий список вкотре демонструє повне домінування флагманських процесорів Qualcomm, тоді як MediaTek вдалося закріпитися лише з однією моделлю.








