iLenta Меню

Складаний iPhone представлять лише навесні 2027 року

19 жовтня 2025, 00:56 | Bazelas [517]
Тренд на складані смартфони вже кілька років розвивається без участі Apple, і тим, хто чекає на довгоочікуваний гнучкий iPhone, схоже, доведеться запастися терпінням.
Складаний iPhone представлять лише навесні 2027 року

Нові звіти вказують, що перший складаний iPhone може вийти лише в 2027 році — інженери компанії все ще вирішують низку ключових технічних проблем.

Згідно з дослідницькою запискою японського банку Mizuho Securities, на яку посилається південнокорейське видання The Elec, Apple продовжує доопрацьовувати конструкцію шарніра та дисплейного блоку — двох найбільш складних компонентів будь-якого складаного пристрою. Раніше компанія нібито планувала запустити масове виробництво у третьому кварталі 2026 року, щоб приурочити реліз до виходу iPhone 18, проте тепер цей графік виглядає малореалістичним. Якщо оновлений план підтвердиться, дебют пристрою може відбутися навесні 2027 року — разом із моделлю iPhone 18e.

Mizuho також переглянула прогноз випуску екранів, знизивши його з очікуваних 13 мільйонів до приблизно 9 мільйонів панелей. Навіть за оптимістичного сценарію початкові поставки можуть становити лише 5–7 мільйонів пристроїв. Загальний виробничий план оцінюється в діапазоні від 10 до 15 мільйонів штук, залежно від кінцевої ціни та рівня надійності конструкції. Вартість новинки, за чутками, перевищить $2000 — приблизно стільки коштує Samsung Galaxy Z Fold7. Основним постачальником OLED-дисплеїв залишиться Samsung Display.

За попередніми даними, складаний iPhone отримає внутрішній 7.8-дюймовий LTPO-дисплей з технологією Color filter on Encapsulation (CoE), що забезпечує підвищену яскравість та зменшену товщину панелей, а також зовнішній 5.5-дюймовий екран для швидких дій та повсякденного використання.

Джерело: gizmochina

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Наступного року нові iPhone можуть стати дорожчими
Наступного року нові iPhone можуть стати дорожчими
24 жовтня 2025, 11:07 | Roter
Очікується, що чип A20 буде побудований за 2-нм техпроцесом. Повідомляється, що він як мінімум буде на 50% дорожчим, ніж 3 нм.
Докладніше...
 
Samsung відклала масове виробництво серії Galaxy S26
Samsung відклала масове виробництво серії Galaxy S26
24 жовтня 2025, 10:06 | Bazelas
Нещодавні чутки стверджували, що Samsung представить нові смартфони серії Galaxy S у березні 2026 року, що відрізняється від звичного вікна січневого запуску.
Докладніше...
 
У 2027 році Apple представить iPhone 20 замість iPhone 19
У 2027 році Apple представить iPhone 20 замість iPhone 19
24 жовтня 2025, 00:52 | Bazelas
У 2027 році iPhone відзначить своє 20-річчя, і Apple, за даними інсайдерів, готує до цієї події велике оновлення дизайну та зміну в системі найменувань.
Докладніше...
 
Протестовано витривалість смартфона Xiaomi 17 Pro
Протестовано витривалість смартфона Xiaomi 17 Pro
23 жовтня 2025, 19:16 | Roter
Зак Нельсон (JerryRigEverything) протестував на міцність флагманський смартфон Xiaomi 17 Pro.
Докладніше...
 
Apple різко скорочує замовлення на виробництво iPhone Air через низький попит
Apple різко скорочує замовлення на виробництво iPhone Air через низький попит
23 жовтня 2025, 17:07 | Bazelas
А ось решта моделей в лінійці ставлять рекорди.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.