iLenta Меню

З’явилися подробиці про смартфон iPhone 17e та планшет iPad 12

06 лютого 2026, 19:06 | Roter [424]
Японський блог Mac Otakara сьогодні поділився ймовірними подробицями про iPhone 17e та iPad 12, реліз яких очікується впродовж найближчих кількох місяців.
З’явилися подробиці про смартфон iPhone 17e та планшет iPad 12

У лютому 2025 року Apple зняла з виробництва iPhone SE та представила новий доступний iPhone 16e. Пристрій отримав 6,1-дюймовий OLED-дисплей, чип A18, підтримку Apple Intelligence, основну камеру на 48 Мп, кнопку Action, порт USB-C та низку інших функцій. iPhone 17e стане його наступним поколінням із покращеними характеристиками.

Згідно зі звітом, що ґрунтується на «надійних джерелах», iPhone 17e збереже загальний дизайн, подібний до iPhone 16e. Раніше з’являлися чутки про появу Dynamic Island, однак блог стверджує, що це не відповідає дійсності: iPhone 17e, як і попередник, матиме виріз (notch).

Видання очікує три ключові покращення в iPhone 17e:

  • Чип A19. Це було передбачувано: iPhone 17e, за прогнозами, працюватиме на новому чипі A19 замість A18, що забезпечить вищу продуктивність і кращу енергоефективність.
  • Модем C1X. Apple заявляє, що модем другого покоління C1X для 5G і LTE працює вдвічі швидше за перший C1 в iPhone 16e та є найенергоефективнішим модемом, який коли-небудь встановлювали в iPhone.
  • Чип N1. Як і в iPhone Air, iPhone 17e отримає чип N1 для роботи Wi-Fi, Bluetooth і Thread. В iPhone Air цей чип підтримує Wi-Fi 7 і Bluetooth 6, а також підвищує загальну продуктивність і надійність таких функцій, як Personal Hotspot та AirDrop.

Що стосується iPad 12, то, за інформацією джерел, планшет збереже дизайн, подібний до iPad 11, але отримає новий чип A18 із підтримкою Apple Intelligence. Це означає збільшення обсягу оперативної пам’яті до 8 ГБ порівняно з 6 ГБ у iPad 11.

Окремий звіт Macwelt (англомовна версія — Macworld) повідомляє, що Apple може анонсувати iPhone 17e пресрелізом у незвичну дату — в четвер, 19 лютого. Видання також підтверджує відсутність Dynamic Island, проте очікує підтримку MagSafe.

На відміну від iPhone 16e, новий iPhone 17e підтримуватиме магнітну бездротову зарядку потужністю 20–25 Вт. Для порівняння, iPhone 16e обмежений Qi-зарядкою до 7,5 Вт. Крім того, до задньої панелі можна буде магнітно кріпити аксесуари, зокрема гаманець MagSafe. Macwelt також зазначає, що iPhone 17e збереже одну основну камеру.

Apple представила iPhone 16e в середу, 19 лютого минулого року, тож якщо чутки підтвердяться, iPhone 17e покажуть рівно через рік. Хоча Apple рідко анонсує нові продукти в четвер, такий сценарій не виключений.

Інших суттєвих змін наразі не очікується, тому загальний дизайн і характеристики iPhone 17e, ймовірно, будуть близькими до iPhone 16e. У США iPhone 16e коштує від $599, інформації про ціну iPhone 17e поки що немає.

Джерело: macrumors

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Опубліковано докладний відеоогляд Clicks Communicator — сучасного смартфона у стилі BlackBerry
Опубліковано докладний відеоогляд Clicks Communicator — сучасного смартфона у стилі BlackBerry
02 липня 2026, 21:06 | Bazelas
Під час виставки CES 2026 компанія Clicks представила смартфон Clicks Communicator — сучасне переосмислення легендарних пристроїв BlackBerry. Новинка з фізичною QWERTY-клавіатурою та якісним AMOLED-дисплеєм одразу привернула увагу відвідувачів, адже попит на смартфони з тактильними клавішами останнім часом поступово зростає.
Докладніше...
 
Samsung зробить «Антишпигунський» дисплей стандартом: усі Galaxy S27 отримають функцію, яка раніше була доступна лише флагману
Samsung зробить «Антишпигунський» дисплей стандартом: усі Galaxy S27 отримають функцію, яка раніше була доступна лише флагману
02 липня 2026, 19:09 | Roter

Компанія Samsung готує одну з найпомітніших змін для своєї майбутньої лінійки смартфонів Galaxy S27. За інформацією галузевих інсайдерів, виробник вирішив зробити технологію Privacy Display, більш відому як «Антишпигунський» дисплей, доступною не лише для найдорожчої моделі, а й для всіх смартфонів нової серії.

Докладніше...
 
iPhone 18 Pro може отримати різні модеми залежно від країни продажу: новий витік розкрив цікаві подробиці
iPhone 18 Pro може отримати різні модеми залежно від країни продажу: новий витік розкрив цікаві подробиці
02 липня 2026, 16:08 | Anton Petrov
Новий витік свідчить, що Apple готує незвичний підхід до оснащення майбутніх iPhone 18 Pro та iPhone 18 Pro Max. Якщо інформація підтвердиться, флагманські смартфони компанії отримають різні модеми залежно від регіону продажу.
Докладніше...
 
Apple готує найдорожчий iPhone в історії: відома ціна та масштаби виробництва
Apple готує найдорожчий iPhone в історії: відома ціна та масштаби виробництва
02 липня 2026, 11:09 | Roter

Apple активно готується до одного з найочікуваніших запусків останніх років. За інформацією, що надходить від джерел у ланцюгу постачання, компанія суттєво збільшила виробничий план для свого першого складаного смартфона — iPhone Ultra. Якщо раніше йшлося про більш обмежені обсяги, то тепер виробництво може досягти 10 мільйонів пристроїв, що свідчить про високі очікування Apple щодо попиту на новинку.

Докладніше...
 
Samsung представила Galaxy Jump 5 — доступний смартфон із ШІ-функціями та шістьма роками оновлень Android
Samsung представила Galaxy Jump 5 — доступний смартфон із ШІ-функціями та шістьма роками оновлень Android
02 липня 2026, 10:07 | Oleksandr Bazanov
Samsung офіційно представила в Південній Кореї смартфон Galaxy Jump 5 — п'яте покоління фірмової лінійки Galaxy Jump. Новинка стала ексклюзивом місцевого мобільного оператора KT та першим пристроєм серії Galaxy A, який отримав функції штучного інтелекту в межах цієї лінійки.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.