Незабаром буде випущено смартфон ZTE Axon 40 Ultra Aerospace Edition
Пристрій поки не представлений, але президент ZTE по мобільних пристроях Ні Фей відвідав авіашоу в Чжухай, в рамках якого використав майбутній ZTE Axon 40 Ultra Aerospace Edition, щоб фотографувати фігури найвищого пілотажу.
ZTE Axon 40 Ultra Aerospace Edition має лише трохи відрізнятися від ZTE Axon 40 Ultra. Швидше за все, камери, акумулятор, чіп, екран виявляться ідентичними, а ось обсяг пам'яті може трохи зрости.
Безперечно, ZTE Axon 40 Ultra Aerospace Edition отримає інше оформлення корпусу і, ймовірно, спеціальну упаковку. Терміни випуску смартфона поки що не озвучуються.
Джерело: gsmarena
Смартфони
Поки виробники смартфонів змагаються у впровадженні штучного інтелекту, потужних процесорів і гнучких дисплеїв, HMD Global продовжує розвивати легендарну лінійку Nokia в зовсім іншому напрямку. У мережі з'явилися подробиці про новий кнопковий телефон Nokia 300 4G Power Bank, головними перевагами якого стануть не продуктивність, а тривалий час автономної роботи, надійність і практичність.
Apple, схоже, готує одну з найпомітніших змін у камерах iPhone за останні роки. У технічних файлах, пов’язаних з іще не представленим iPhone 18 Pro Max, виявили згадки про систему змінної діафрагми основної камери. Такий механізм дозволить смартфону фізично регулювати кількість світла, що потрапляє на сенсор, замість того щоб покладатися виключно на програмну обробку.
