У Galaxy S26 Ultra проблеми з дисплеєм через функцію «Антишпигун»
У мережі почали з'являтися скарги на якість екрана найновішого флагмана Samsung Galaxy S26 Ultra. За словами джерел, смартфон демонструє істотну пухкість картинки, яка відрізняється в гірший бік від попередника.
Інсайдер Ice Universе дав розгорнутий коментар щодо ситуації, заявивши, що проблема є апаратною і пов'язана з тим, що пікселі на матриці одночасно світяться з різним рівнем яскравості, що призводить до погіршення чіткості тексту.

Також у мережі багато хто пишуть, що мають проблеми з використанням смартфона навіть при вимкненому режимі «Антишпигун». У тому числі йдеться про сильну втому очей при тривалому використанні.
Офіційних коментарів від Samsung поки що не було.
Смартфони
Перший складаний смартфон Apple, який протягом кількох років у витоках найчастіше фігурував під неофіційною назвою iPhone Fold, у підсумку може вийти на ринок як iPhone Ultra. На користь такого сценарію з'явився ще один аргумент: відомий журналіст Bloomberg Марк Гурман повідомив, що всередині Apple майбутню новинку масово називають саме «Ultra».
Apple продовжує готувати iOS 27 до повноцінного релізу та відкрила доступ до третьої публічної бета-версії системи. iOS 27 Public Beta 3 уже можуть встановити учасники програми Apple Beta Software Program, а саме оновлення фактично переносить у публічну гілку зміни, які днем раніше з'явилися в iOS 27 Developer Beta 5.
У мережі з'явилися фотографії незвичайного прототипу смартфона Microsoft, створеного ще за часів Windows Phone. Пристрій датується приблизно 2013-2014 роками та демонструє, яким міг бути перший справжній Surface Phone задовго до появи експериментального Surface Duo.
