iLenta Меню

Samsung може відмовитися від популярного бонуса під час попереднього замовлення Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8

16 липня 2026, 10:07 | Oleksandr Bazanov [78]
До офіційної презентації нових складаних смартфонів Samsung залишається менше тижня, однак у мережі з'явилася інформація, яка може засмутити потенційних покупців. Згідно з новим витоком, компанія планує скоротити одну з найпопулярніших переваг попереднього замовлення — безкоштовне збільшення обсягу вбудованої пам'яті.
Samsung може відмовитися від популярного бонуса під час попереднього замовлення Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8

Якщо ці відомості підтвердяться, зміни торкнуться всіх трьох очікуваних новинок: Galaxy Z Flip8, Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Fold8 Ultra. Водночас наразі йдеться лише про неофіційну інформацію, яка ґрунтується на публікації південнокорейського видання Chosun Biz. Samsung поки що не підтвердила ці дані офіційно.

Безкоштовне збільшення пам'яті можуть скасувати

Протягом останніх кількох років Samsung регулярно пропонувала покупцям флагманських смартфонів акцію Free Double Storage. Вона дозволяла оформити попереднє замовлення та отримати пристрій із удвічі більшим обсягом пам'яті без додаткової оплати. Наприклад, замовивши версію з 256 ГБ пам'яті, користувач отримував модель із накопичувачем на 512 ГБ.

За даними Chosun Biz, цього року компанія має намір суттєво змінити умови акції. Замість повністю безкоштовного оновлення до версії з більшим обсягом пам'яті покупцям запропонують сплатити лише половину вартості такого переходу.

Іншими словами, під час вибору моделі з 512 ГБ пам'яті замість базової версії на 256 ГБ користувачеві доведеться оплатити лише 50% різниці у вартості між цими конфігураціями.

  • раніше перехід із 256 ГБ на 512 ГБ був безкоштовним;
  • тепер, імовірно, доведеться сплатити половину вартості збільшення обсягу пам'яті;
  • зміни можуть стосуватися Galaxy Z Flip8, Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Fold8 Ultra.

Чому Samsung змінює умови

За інформацією джерел, таке рішення пов'язане зі стрімким зростанням вартості мікросхем пам'яті. Саме подорожчання компонентів, як повідомляють південнокорейські ЗМІ, змусило Samsung переглянути свою маркетингову стратегію.

Попри те що підрозділ Samsung, який займається виробництвом пам'яті, демонструє рекордні прибутки, мобільний бізнес компанії зазнає дедалі більшого тиску через зростання собівартості смартфонів. Деякі аналітики навіть припускають, що підрозділ Samsung MX може вперше за кілька років завершити третій квартал з операційними збитками.

Нові смартфони також можуть подорожчати

Витік містить ще одну потенційно неприємну новину. Окрім скорочення бонусів під час попереднього замовлення, Samsung, за повідомленнями джерел, також розглядає можливість підвищення цін на окремі моделі.

Очікується, що:

  • Galaxy Z Flip8 коштуватиме дорожче, ніж торішній Galaxy Z Flip7;
  • Galaxy Z Fold8 Ultra буде дорожчим за флагманську модель попереднього покоління серії Fold.

Поки що невідомо, чи однаковим буде підвищення цін на всіх ринках. Зазвичай остаточна вартість залежить від регіону, податкового навантаження та курсу національної валюти.

Скільки може коштувати збільшення обсягу пам'яті

Як орієнтир журналісти наводять актуальні ціни на серію Galaxy S26. У Південній Кореї різниця між версіями Galaxy S26 Ultra з накопичувачами на 256 і 512 ГБ становить приблизно 253 тисячі південнокорейських вон, що еквівалентно близько 7 100 гривням за поточним курсом.

Якщо Samsung справді залишить лише 50-відсоткову знижку на перехід до більшого обсягу пам'яті, доплата за версію з 512 ГБ може становити приблизно 3 550 гривень. Для ринку США аналогічне збільшення пам'яті, за оцінками, коштуватиме близько 100 доларів США.

Як змінюється політика Samsung

Програма безкоштовного збільшення обсягу пам'яті дебютувала разом із серією Galaxy S23 і швидко стала однією з найпривабливіших акцій компанії. Згодом Samsung поширила її майже на всі флагманські смартфони серії Galaxy S і складані моделі Galaxy Z.

Саме завдяки цій пропозиції багато покупців оформлювали попереднє замовлення замість того, щоб чекати початку роздрібних продажів. Якщо інформація Chosun Biz підтвердиться, Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8 стануть першими складаними смартфонами Samsung за останні кілька років, для яких умови попереднього замовлення будуть менш вигідними.

Чому ця інформація виглядає правдоподібною

Протягом останніх місяців одразу кілька аналітичних компаній повідомляли про подальше зростання цін на мікросхеми пам'яті DRAM і NAND Flash. На цьому тлі виробники смартфонів змушені шукати способи компенсувати збільшення виробничих витрат.

Навіть якщо Samsung частково відмовиться від попередніх бонусів, це може допомогти компанії стримати подальше зростання роздрібних цін і зберегти конкурентоспроможність нових пристроїв. Остаточну відповідь дасть лише офіційна презентація Galaxy Unpacked, яка відбудеться 22 липня.

Що це означає для покупців в Україні

Для українських користувачів можливе скорочення бонусів означає, що оформити попереднє замовлення лише заради безкоштовного збільшення пам'яті, як це було раніше, ймовірно, вже не вдасться. Якщо інформація підтвердиться, покупцям доведеться заздалегідь визначитися, чи справді їм потрібна версія з 512 ГБ пам'яті, адже за неї доведеться доплачувати.

Крім того, потенційне підвищення цін на самі смартфони може зробити нові Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8 менш доступними на українському ринку. Тим, хто планує придбати одну з новинок, варто дочекатися офіційної презентації Samsung, під час якої компанія оголосить остаточні ціни, умови попереднього замовлення та перелік бонусів для різних регіонів.

Джерело: chosun

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Samsung може відмовитися від популярного бонуса під час попереднього замовлення Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8
Samsung може відмовитися від популярного бонуса під час попереднього замовлення Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8
16 липня 2026, 10:07 | Oleksandr Bazanov
До офіційної презентації нових складаних смартфонів Samsung залишається менше тижня, однак у мережі з'явилася інформація, яка може засмутити потенційних покупців. Згідно з новим витоком, компанія планує скоротити одну з найпопулярніших переваг попереднього замовлення — безкоштовне збільшення обсягу вбудованої пам'яті.
Докладніше...
 
У мережу потрапили офіційні зображення всіх новинок Samsung напередодні Galaxy Unpacked
У мережу потрапили офіційні зображення всіх новинок Samsung напередодні Galaxy Unpacked
16 липня 2026, 00:50 | Bazelas
До презентації Samsung Galaxy Unpacked залишилося лише кілька днів, однак в інтернеті вже з'явилися зображення, які мають вигляд офіційних маркетингових матеріалів майже всіх пристроїв, що компанія готується представити. Новий витік демонструє одразу кілька смартфонів і розумних годинників, а також розкриває ексклюзивні кольори, які, ймовірно, будуть доступні лише в офіційному онлайн-магазині Samsung.
Докладніше...
 
Samsung представила технологію Flex Titanium: складані смартфони стануть міцнішими, тоншими та майже позбудуться складки на екрані
Samsung представила технологію Flex Titanium: складані смартфони стануть міцнішими, тоншими та майже позбудуться складки на екрані
15 липня 2026, 20:06 | Oleksandr Bazanov
Samsung розкрила перші подробиці про нову технологію Flex Titanium, яка дебютує вже наступного тижня разом із новим поколінням складаних смартфонів Galaxy. Нова розробка покликана зробити дисплеї міцнішими, зменшити товщину корпусу та ще більше приховати складку на екрані.
Докладніше...
 
Samsung майже прибрала головний недолік складаних смартфонів у Galaxy Z Fold8 Ultra
Samsung майже прибрала головний недолік складаних смартфонів у Galaxy Z Fold8 Ultra
15 липня 2026, 19:06 | Bazelas

Samsung, схоже, готує одне з найпомітніших оновлень своєї серії складаних смартфонів. У китайській соціальній мережі Weibo з’явилося відео, на якому, ймовірно, показаний ще не представлений Galaxy Z Fold8 Ultra. Головною особливістю пристрою став внутрішній дисплей із майже непомітною лінією згину.

Докладніше...
 
Motorola Edge 70 Max здивував величезною батареєю та магнітною зарядкою, як в iPhone
Motorola Edge 70 Max здивував величезною батареєю та магнітною зарядкою, як в iPhone
15 липня 2026, 15:07 | Roter

Motorola офіційно представила Edge 70 Max — старшу модель серії Edge 70, яка поєднує майже флагманську продуктивність, великий OLED-дисплей і кремній-вуглецевий акумулятор на 7100 мА·год. Однією з головних особливостей смартфона стала підтримка магнітної бездротової зарядки Qi2, яка поки залишається рідкістю серед Android-пристроїв.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.