iLenta Меню

Чорний Xiaomi 13 вперше показали з усіх боків на якісних фотографіях

13 грудня 2022, 00:55 | Roter [735]
Видання Mydrivers опублікувало якісні фотографії, які вперше демонструють з усіх боків чорну версію смартфона Xiaomi 13.
Чорний Xiaomi 13 вперше показали з усіх боків на якісних фотографіях

Як і у випадку з Xiaomi 13 Pro, компанія не стала скупитися і поклала зарядний пристрій у комплект постачання, правда, в цьому випадку його потужність складає 67 Вт.

Xiaomi 13 отримав виготовлений на замовлення високоякісний плоский екран OLED діагоналлю 6,36 дюйма. Рамка з боків та зверху шириною 1,61 мм, а підборіддя – 1,81 мм. Ефективна площа екрана складає 93,3%. Стандартна яскравість не перевищує 1200 кд/м2, але пікова яскравість може досягати 1900 кд/м2.

  

За рахунок того, що на задній панелі розташоване 3D скло, виробник стверджує, що тримати такий смартфон в руці комфортніше, ніж iPhone 14 з його гострими гранями.

 

Товщина пристрою складає всього 7,98 мм, а важить смартфон 189 г. Xiaomi 13 оснащено 54-мегапіксельним датчиком зображення Sony IMX800 з оптичним форматом 1/1,49 дюйма та роздільною здатністю 54 Мп. Також камера має технологію оптичної стабілізації зображення HyperOIS.

 

Смартфони лінійки Xiaomi 13 отримали нову однокристальну систему Snapdragon 8 Gen 2 і найшвидшу пам'ять на ринку – LPDDR5X зі швидкістю 8533 Мбіт/с та флеш-пам'ять UFS 4.0.

Продаж нових флагманських смартфонів Xiaomi 13 і Xiaomi 13 Pro розпочнуться в Китаї 14 грудня, тобто вже цієї середи.

Джерело: mydrivers

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Samsung припинила підтримку одразу чотирьох популярних смартфонів Galaxy: власникам варто замислитися над оновленням
Samsung припинила підтримку одразу чотирьох популярних смартфонів Galaxy: власникам варто замислитися над оновленням
19 липня 2026, 00:50 | Roter
Samsung офіційно завершила програмну підтримку одразу чотирьох смартфонів, представлених у 2021 році. До списку увійшли Galaxy A03s, Galaxy A52s, Galaxy F42 5G і Galaxy M32 5G. Відтепер ці моделі більше не отримуватимуть навіть оновлення безпеки, які захищають систему від нових вразливостей і кіберзагроз.
Докладніше...
 
Samsung Galaxy Z Fold 8 Ultra показали на офіційних рендерах ще до анонсу: розкрито дизайн, камери та збільшену батарею
Samsung Galaxy Z Fold 8 Ultra показали на офіційних рендерах ще до анонсу: розкрито дизайн, камери та збільшену батарею
18 липня 2026, 23:09 | Bazelas
До офіційної презентації Samsung Galaxy Z Fold 8 Ultra залишився лише тиждень, але в мережі вже з'явилися пресрендери нового складаного флагмана. Зображення опублікував відомий інсайдер Еван Бласс (@evleaks) у своїй розсилці на платформі Substack, що дозволило детально роздивитися дизайн смартфона та підтвердити низку попередніх витоків.
Докладніше...
 
HMD готує одразу кілька нових смартфонів: інсайдер підтвердив Fusion 2 і XR22, а частину гучних витоків назвав фейками
HMD готує одразу кілька нових смартфонів: інсайдер підтвердив Fusion 2 і XR22, а частину гучних витоків назвав фейками
18 липня 2026, 22:09 | Roter
Компанія HMD Global, яка випускає смартфони під власним брендом HMD і раніше відповідала за виробництво телефонів Nokia, продовжує працювати над кількома новими пристроями. За інформацією авторитетного інсайдера @smashx_60, який посилається на джерела всередині компанії, розробку модульного смартфона HMD Fusion 2 не лише не згорнули — вона активно триває. Крім того, підтверджено створення захищеного HMD XR22, тоді як частину нещодавніх концептів серії Skyline джерело назвало вигаданими.
Докладніше...
 
Новий витік розкрив Nokia 300 4G Power Bank: кнопковий телефон працюватиме до 44 днів і зможе заряджати інші пристрої
Новий витік розкрив Nokia 300 4G Power Bank: кнопковий телефон працюватиме до 44 днів і зможе заряджати інші пристрої
18 липня 2026, 21:08 | Bazelas

Поки виробники смартфонів змагаються у впровадженні штучного інтелекту, потужних процесорів і гнучких дисплеїв, HMD Global продовжує розвивати легендарну лінійку Nokia в зовсім іншому напрямку. У мережі з'явилися подробиці про новий кнопковий телефон Nokia 300 4G Power Bank, головними перевагами якого стануть не продуктивність, а тривалий час автономної роботи, надійність і практичність.

Докладніше...
 
iPhone 18 Pro Max може отримати камеру, якої ще не було в смартфонах Apple
iPhone 18 Pro Max може отримати камеру, якої ще не було в смартфонах Apple
18 липня 2026, 20:07 | Bazelas

Apple, схоже, готує одну з найпомітніших змін у камерах iPhone за останні роки. У технічних файлах, пов’язаних з іще не представленим iPhone 18 Pro Max, виявили згадки про систему змінної діафрагми основної камери. Такий механізм дозволить смартфону фізично регулювати кількість світла, що потрапляє на сенсор, замість того щоб покладатися виключно на програмну обробку.

Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.