iLenta Меню

З'явилися нові дані про випуск iPhone SE

21 грудня 2022, 19:09 | Bazelas [369]
Відомий інсайдер Мінґ-Чі Куо повідомив нові відомості про випуск наступника iPhone SE 2022 року.
З
Safe Life

За його словами, є два варіанти розвитку подій. Перший — Apple повністю відмовиться від майбутнього смартфона, другий — його випуск перенесуть до кращих часів (інсайдер згадує 2024 рік).

Раніше на появу наступного iPhone SE очікували навесні 2023 року. Відмова від цих планів пов'язана з популярністю цієї моделі. Точніше, з її відсутністю. Попит на айфон виявився нижчим, ніж прогнозував виробник. Зараз фанати Apple більше звертають увагу на «прошки» з потужними камерами та іншими топовими опціями.

Ще однією причиною скасування пристрою джерело називає підвищену вартість матеріалів через змінений дизайн гаджета.

У ранніх витоках говорилося, що новий iPhone SE оснастять 6,1-дюймовим LCD-дисплеєм з роздільною здатністю 720p. Такий самий був у iPhone XR. Ще очікувалися захист від води за стандартом IP67 та акумулятор ємністю 3000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 20 Вт та бездротової зарядки 7,5 Вт. В якості чіпа називали сучасний Apple A16 Bionic.

Джерело: gizmochina

© 2012-2023 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

OnePlus розсекретила свій майбутній смартфон Nord CE 3 Lite
OnePlus розсекретила свій майбутній смартфон Nord CE 3 Lite
31 березня 2023, 19:07 | Roter
Компанія OnePlus вирішила повністю розсекретити майбутній смартфон Nord CE 3 Lite.
Докладніше...
 
Геймерський флагман Asus ROG Phone 7 показали на фотографіях
Геймерський флагман Asus ROG Phone 7 показали на фотографіях
31 березня 2023, 11:07 | Roter
Інсайдер SnoopyTech опублікував фотографії ігрового флагмана Asus ROG Phone 7, прем'єра якого відбудеться 13 квітня.
Докладніше...
 
Представлено флагманський смартфон Meizu 20 Infinity
Представлено флагманський смартфон Meizu 20 Infinity
30 березня 2023, 23:07 | Bazelas
Разом з Meizu 20 та Meizu 20 Pro дебютувала ще одна модель — Meizu 20 Infinity.
Докладніше...
 
Офіційно представлено смартфони Meizu 20 та 20 Pro з чіпами Snapdragon 8 Gen 2
Офіційно представлено смартфони Meizu 20 та 20 Pro з чіпами Snapdragon 8 Gen 2
30 березня 2023, 21:07 | Roter
У Китаї відбувся офіційний дебют смартфонів серії Meizu 20, до якої увійшли базова модель, моделі Pro та Infinity, але тут ми поговоримо про перші два.
Докладніше...
 
У iPhone 15 Pro з'явиться програмована кнопка замість перемикача звукових режимів
У iPhone 15 Pro з
30 березня 2023, 20:08 | Roter
Читач форуму MacRumors поділився інформацією про сенсорні кнопки регулювання гучності та живлення в iPhone 15 Pro та 15 Pro Max.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2023 iLenta. All rights reserved.