Власники Pixel 7 повідомили про пошкодження скла на тильній камері
Користувач @CSThrowaway опублікував у Twitter фотографію із пошкодженим склом задньої камери. Автор повідомлення стверджує, що володіє смартфоном місяць, і жодного разу не кидав його. З аналогічною проблемою зіткнулася людина під ніком u/doawk7. Він також зазначив, що не впускав і не вдаряв девайс. У коментарях до поста є кілька інших постраждалих.
Ще один власник Pixel 7 під ніком u/dalitortoise повідомив, що розбив скло, вдарившись об кут, поки смартфон був у кишені. У відповіді на повідомлення другий користувач поскаржився, що в сервісному центрі йому було запропоновано замінити всю задню панель повністю за 200 доларів. У підтримці Google йому було запропоновано заміну пристрою.
Google офіційно не коментувала можливих проблем.
Смартфони
Компанія HMD Global може готувати до випуску ще один кнопковий телефон під брендом Nokia, але офіційного анонсу поки що не було. Відомий інсайдер smashx_60 опублікував характеристики моделі Nokia 250 4G Smart, яка, за його даними, поєднає класичний дизайн із низкою сучасних функцій. Якщо витік підтвердиться, новинка отримає підтримку штучного інтелекту, хмарних сервісів, цифрових платежів і захист корпусу за стандартом IP54.
Apple може суттєво змінити звичну модель продажу своєї техніки. Компанія нібито готується запустити у США програму «Apple Upgrade», яка дозволить користувачам не купувати iPhone, iPad, Mac або Apple Watch одразу, а користуватися пристроями за щомісячну плату з можливістю подальшого повернення, заміни чи викупу.
