Oppo готує власну однокристальну систему для смартфонів
30 грудня 2022, 21:09 | Roter [669]
Відомий інсайдер Ice Universe повідомив про те, що компанія Oppo почне використовувати у своїх мобільних пристроях власні однокристальні системи замість поширених чіпсетів Snapdragon від Qualcomm.
Таким чином, компанія піде шляхом Google, яка також не стала використовувати доступні сторонні рішення, а представила своє, нехай і не без допомоги Samsung.
Телефони Oppo на базі власної SoC з'являться у 2024 році.
![]()
«Команда розробників чіпів Oppo складається із тисяч осіб, і вони розроблятимуть власний процесор. Індустрія дуже оптимістична щодо чіпів Oppo», — написав інсайдер.
Раніше Ice Universe першим точно розповів про новий тренд на смартфони з екранами-водоспадами, про чубчик в iPhone X, про новий дизайн iPhone 14 і про 200-мегапіксельний датчик зображення Samsung. Нещодавно він перший точно повідомив, що Redmi Note 12 Pro+ отримає 200-мегапіксельну основну камеру.
Джерело: Ice Universe
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Смартфони
iPhone 18 отримає на 50% більше оперативної пам'яті
26 жовтня 2025, 00:50 | Roter
За даними південнокорейського видання The Bell, майбутній iPhone 18 може отримати на 50% більше оперативної пам'яті, ніж попередник.
Майбутні iPhone можуть отримати підтримку повноцінного супутникового 5G-інтернету
25 жовтня 2025, 21:09 | Bazelas
Повідомляється, що деякі нові моделі iPhone, які вийдуть наступного року, можуть одержати підтримку повноцінного супутникового інтернету 5G.
Модульний смартфон HMD Fusion 2 готовий до дебюту
25 жовтня 2025, 19:08 | Roter
Наступний модульний смартфон від компанії HMD, зважаючи на все, вже зовсім близький до виходу.
Samsung Galaxy S21 FE отримав своє останнє велике оновлення One UI 8
25 жовтня 2025, 00:50 | Roter
Після кількох років регулярних оновлень та виправлень безпеки, Samsung Galaxy S21 FE підходить до фіналу свого програмного циклу.
Sony випустила Android 16 для цих смартфонів
24 жовтня 2025, 23:07 | Roter
Цього року Sony випередила багатьох великих виробників — включаючи OnePlus, Xiaomi, Oppo та Vivo — став однією з перших компаній, що випустила оновлення до Android 16.
