Смартфони серії iPhone 13 домінували на ринку Китаю у 2022 році
Китай — один із ключових ринків, який має величезний потенціал завдяки величезному населенню та великій кількості активних інтернет-користувачів.
Зважаючи на все, iPhone змітає зі шляху своїх конкурентів, оскільки, згідно з свіжими дослідженнями Counterpoint Research, кожен третій проданий iPhone в Китаї є представником серії iPhone 13.
2022 року iPhone 13 домінував на китайському ринку смартфонів. Apple зайняла перші три позиції в списку 10 смартфонів, що найбільше продаються в Китаї, а Honor пішла за нею з чотирма своїми пристроями. Також до десятки увійшли два смартфони Vivo та один Oppo.
.png)
Китайські споживачі придбали понад 980 моделей смартфонів у 2022 році. При цьому iPhone 13 став смартфоном, що найбільш продавався в країні з часткою 6.6% ринку. Наступні два місця посіли iPhone 13 Pro Max та iPhone 13 Pro. На ці три моделі припадало 60% продажів смартфонів Apple у Китаї у 2022 році.
Honor X30 став найпопулярнішим телефоном Android в Китаї з часткою ринку 1.8%, а Honor Play 20 був найдоступнішим і єдиним смартфоном без 5G у списку. Honor X30 та Honor 60 виявилися єдиними смартфонами у списку, оснащеними чіпсетом Qualcomm.
Vivo Y33s 5G та Y76s зайняли сьоме та дев'яте місця відповідно. Смартфон Oppo A56 5G посів п'яте місце у 2022 році з часткою ринку 1.7%.
Джерело: gizmochina
Смартфони
Поки виробники смартфонів змагаються у впровадженні штучного інтелекту, потужних процесорів і гнучких дисплеїв, HMD Global продовжує розвивати легендарну лінійку Nokia в зовсім іншому напрямку. У мережі з'явилися подробиці про новий кнопковий телефон Nokia 300 4G Power Bank, головними перевагами якого стануть не продуктивність, а тривалий час автономної роботи, надійність і практичність.
Apple, схоже, готує одну з найпомітніших змін у камерах iPhone за останні роки. У технічних файлах, пов’язаних з іще не представленим iPhone 18 Pro Max, виявили згадки про систему змінної діафрагми основної камери. Такий механізм дозволить смартфону фізично регулювати кількість світла, що потрапляє на сенсор, замість того щоб покладатися виключно на програмну обробку.
