Внутрішній екран Pixel Fold порівняли із Samsung Galaxy Z Fold 4
11 травня 2023, 19:07 | Roter [428]
Інсайдер Ice Universe виклав фотографію з порівнянням внутрішніх екранів першого смартфона Google і Samsung Galaxy Z Fold 4.

Ще до презентації стало відомо, що рамки внутрішнього дисплея Pixel Fold будуть товстішими, ніж у конкурентів. На опублікованій фотографії видно, наскільки вони товстіші.
Очевидно, що зменшення рамок стане першочерговим завданням для інженерів та дизайнерів Google під час розробки другого покоління Pixel Fold, якщо лінійка складаних смартфонів компанії продовжить своє існування.
Google Pixel Fold використовує основний екран на 7,6 дюйма. Це OLED із частотою оновлення 120 Гц. Зовнішній екран отримав діагональ 5,8 дюйма, також OLED на 120 Гц. Усередині стоїть фірмовий процесор Tensor G2. Більше подробиць про смартфон за посиланням.
Джерело: Ice Universe
© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Смартфони
iPhone 17 Pro Max обладнали п'ятьма радіаторами для охолодження SSD

04 жовтня 2025, 14:07 | Bazelas
Один з ентузіастів продемонстрував незвичайну модифікацію iPhone 17 Pro Max, яку навряд чи будь-коли втілить сама Apple.
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad

04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07

04 жовтня 2025, 12:06 | Bazelas
Декілька днів тому Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M07, а незабаром після цього на індійському сайті компанії з'явився і Galaxy F07.
Тонкий та стильний смартфон Motorola Edge 70 показали у відео

04 жовтня 2025, 10:12 | Roter
Motorola готується знову вийти в гонку надтонких смартфонів, і її майбутня модель Edge 70 може стати однією з найтонших на ринку.
Порція чуток про майбутній смартфон iPhone 17e

04 жовтня 2025, 00:50 | Roter
На початку цього року Apple випустила iPhone 16e за $599 — доступний за ціною смартфон, який став пізнім доповненням до лінійки iPhone 16 і фактично замінив серію SE.