У мережі показали оновлений дизайн складаного смартфона OnePlus Open
Презентація смартфона OnePlus Open очікувалася 29 липня, але компанія відклала випуск смартфона через перехід на панелі від Samsung (замість BOE). Це призвело до зміни зовнішнього вигляду складаного флагмана. І тепер відомий інсайдер OnLeaks поділився якісними зображеннями оновленого дизайну.

За його словами, це зображення передсерійного зразка OnePlus Open, який має піти у виробництво. Вони демонструють дизайн, що помітно змінився, порівняно з тим, який він показував раніше.

Так, у телефону тепер інша форма корпусу, виробник зробив усі грані плоскими. Можна помітити і значне збільшення модуля камер. Є також стилізована під шкіру задня кришка та фірмовий перемикач на беззвучний режим.

Як очікується, смартфон отримає процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, від 16 ГБ оперативної пам'яті, накопичувач на 256 ГБ, акумулятор ємністю 4800 мА·год з підтримкою 67-ватної зарядки, а також три камери — дві на 48 Мп і одну на 64 Мп.

Точної дати презентації OnePlus Open поки не повідомляється, але очікується, що компанія проведе її до кінця вересня.
Джерело: OnLeaks
Смартфони
Поки виробники смартфонів змагаються у впровадженні штучного інтелекту, потужних процесорів і гнучких дисплеїв, HMD Global продовжує розвивати легендарну лінійку Nokia в зовсім іншому напрямку. У мережі з'явилися подробиці про новий кнопковий телефон Nokia 300 4G Power Bank, головними перевагами якого стануть не продуктивність, а тривалий час автономної роботи, надійність і практичність.
Apple, схоже, готує одну з найпомітніших змін у камерах iPhone за останні роки. У технічних файлах, пов’язаних з іще не представленим iPhone 18 Pro Max, виявили згадки про систему змінної діафрагми основної камери. Такий механізм дозволить смартфону фізично регулювати кількість світла, що потрапляє на сенсор, замість того щоб покладатися виключно на програмну обробку.
