iLenta Меню

Смартфони серії iPhone 15 зможуть заряджатися з потужністю до 35 Вт

19 серпня 2023, 15:07 | Anton Petrov [526]
Джерело ресурсу 9to5Mac розповіло, що смартфони серії iPhone 15 підтримуватимуть швидку зарядку з потужністю до 35 Вт. Для порівняння, в iPhone 14 Pro швидкість зарядки обмежена 27 Вт, у звичайного iPhone 14 — 20 Вт.
Смартфони серії iPhone 15 зможуть заряджатися з потужністю до 35 Вт

Як відзначає 9to5Mac, поки незрозуміло, чи буде підвищена потужність зарядки обмежуватися моделями iPhone 15 Pro та 15 Pro Max, або ж їй зможуть скористатися і власники iPhone 15 та iPhone 15 Plus. У березні аналітик Мінґ-Чі Куо писав, що смартфони серії iPhone 15 зможуть видати високу швидкість зарядки лише із сертифікованими кабелями MFi (Made For iPhone).

Практично достовірно відомо, що в серії iPhone 15 порт Lightning поступиться місцем USB-C. Є навіть інформація, що деякі моделі зможуть передавати дані щодо швидкісного інтерфейсу Thunderbolt.

В асортименті Apple є відповідний зарядний пристрій — двопортовий адаптер USB-C з граничною потужністю 35 Вт. Якщо інформація джерела підтвердиться, власники iPhone 15 зможуть зарядити смартфон від нього або одного з адаптерів для MacBook.

Презентація серії iPhone 15 відбудеться 12 чи 13 вересня. Базові моделі втратять «чубчики» на користь Dynamic Island, а старші отримають дисплей з більш тонкими рамками по периметру та скошені бічні краї. Старші моделі також відрізняться новою кнопкою, що налаштовується, титановою рамою і чіпом Apple A17.

Джерело: 9to5mac

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Модульний смартфон HMD Fusion 2 готовий до дебюту
Модульний смартфон HMD Fusion 2 готовий до дебюту
25 жовтня 2025, 19:08 | Roter
Наступний модульний смартфон від компанії HMD, зважаючи на все, вже зовсім близький до виходу.
Докладніше...
 
Samsung Galaxy S21 FE отримав своє останнє велике оновлення One UI 8
Samsung Galaxy S21 FE отримав своє останнє велике оновлення One UI 8
25 жовтня 2025, 00:50 | Roter
Після кількох років регулярних оновлень та виправлень безпеки, Samsung Galaxy S21 FE підходить до фіналу свого програмного циклу.
Докладніше...
 
Sony випустила Android 16 для цих смартфонів
Sony випустила Android 16 для цих смартфонів
24 жовтня 2025, 23:07 | Roter
Цього року Sony випередила багатьох великих виробників — включаючи OnePlus, Xiaomi, Oppo та Vivo — став однією з перших компаній, що випустила оновлення до Android 16.
Докладніше...
 
Samsung запустила масове виробництво 2-нм Exynos 2600 та Tesla AI6
Samsung запустила масове виробництво 2-нм Exynos 2600 та Tesla AI6
24 жовтня 2025, 19:07 | Bazelas
Samsung офіційно вступила в епоху 2-нм техпроцесів, але не без проблем. Підрозділ Foundry запустив масове виробництво нового чипсету Exynos 2600 на передовому 2-нм GAA-процесі.
Докладніше...
 
Наступного року нові iPhone можуть стати дорожчими
Наступного року нові iPhone можуть стати дорожчими
24 жовтня 2025, 11:07 | Roter
Очікується, що чип A20 буде побудований за 2-нм техпроцесом. Повідомляється, що він як мінімум буде на 50% дорожчим, ніж 3 нм.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.