Розкрито нові подробиці про майбутній смартфон Redmi Note 13 Pro
Звісно, цій події передуватиме проходження потенційними новинками сертифікації регулюючих органів. Нещодавно модель Redmi Note 13 Pro з'явилася на сайті регулятора 3C.
Redmi Note 13 Pro тут зареєстровано за номером моделі 2312DRA50C. За підсумками сертифікації ми дізналися, що смартфон отримає підтримку заряджання потужністю 67 Вт.
До цього моменту стало відомо, що Redmi Note 13 Pro матиме 6.67-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 2712 x 1220 пікселів, потрійною основною камерою з головним 200-Мп датчиком, 6/8/12/16 ГБ оперативної пам'яті, 158/25 ГБ або 1 ТБ вбудованої пам'яті.
Швидше за все смартфони серії Redmi Note 13 будуть представлені в Китаї в жовтні. Глобальний запуск взагалі може відбутися лише у 2024 році.
Джерело: gizmochina
Смартфони
Компанія Samsung офіційно підтвердила, що презентація Galaxy Unpacked відбудеться 22 липня. Одночасно виробник відкрив попередню реєстрацію на нові складані смартфони Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Flip8, яка дозволить отримати додаткові бонуси під час оформлення замовлення.
Ринок доступних смартфонів переживає одну з найсерйозніших криз за останні роки. Нове дослідження аналітичної компанії Omdia показує, що стрімке зростання вартості пам’яті змушує виробників відмовлятися від розробки бюджетних моделей або суттєво підвищувати їхню кінцеву ціну. Якщо тенденція збережеться, найближчими роками вибір недорогих смартфонів стане значно меншим.
Компанія Google працює над новою функцією, яка дозволить автоматично створювати резервні копії даних зі смартфонів на Android безпосередньо на комп'ютери з Windows. Передавання файлів здійснюватиметься через мережу Wi-Fi без використання хмарних сховищ. Водночас власники смартфонів Samsung, імовірно, не зможуть скористатися цією можливістю.
Компанія HMD продовжує розвивати лінійку смартфонів Skyline, а в мережі вже з'явилися перші подробиці про модель другого покоління. За інформацією інсайдера HMD Memes, який неодноразово публікував достовірні витоки щодо пристроїв HMD та Nokia, майбутній HMD Skyline 2 отримає оновлену апаратну платформу, сучасний дисплей із високою частотою оновлення та збереже одну з головних особливостей попередника — підтримку магнітної бездротової зарядки Qi2.
Перший складаний смартфон Apple, який, за чутками, дебютує під назвою iPhone Ultra, вийде за запланованим графіком. За інформацією інсайдерів, компанія представить новинку одночасно з iPhone 18 Pro та iPhone 18 Pro Max, а продажі розпочнуться вже наприкінці вересня.
