iLenta Меню

Apple протестувала апаратну підтримку супутникового зв'язку iPhone 14

30 серпня 2022, 12:09 | Roter [817]
Відомий аналітик Мінґ-Чі Куо в черговий раз ділиться ексклюзивною інформацією про майбутні новинки компанії Apple.
Apple протестувала апаратну підтримку супутникового зв

Він заявляє, що купертинівська компанія справді попрацювала над супутниковим зв'язком для iPhone 14 та завершила апаратні тести для цієї функції перед масовим виробництвом смартфонів.

Куо впевнений, що потенційні новинки отримають апаратну підтримку супутникового зв'язку, а ось програмна підтримка супутникового зв'язку залежатиме від операторів.

Слід зазначити, що в iPhone 13 також є супутникове обладнання, але підключення не було реалізовано, тому що бізнес-модель не була узгоджена.

За словами Куо, важко передбачити, коли iPhone запропонує послуги супутникового зв'язку, але очікується, що це колись станеться. Супутниковий зв'язок буде використовуватися для екстрених текстових повідомлень та голосових послуг.

Ходять чутки, що Apple працює із Globalstar. Куо їх підтверджує. Консультант із супутникового зв'язку Тім Феррар також заявив у п'ятницю, що очікує, що Apple і Globalstar запустять функцію супутникового зв'язку для iPhone 14.

Минулого тижня T-Mobile та SpaceX оголосили про плани забезпечити підключення смартфонів до 5G у будь-якій точці США за допомогою послуги «супутник-стільниковий зв'язок».

Джерело: macrumors

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
04 жовтня 2025, 23:08 | Roter
Бенчмарк AnTuTu опублікував вересневий рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів.
Докладніше...
 
iPhone 17 Pro Max обладнали п'ятьма радіаторами для охолодження SSD
iPhone 17 Pro Max обладнали п
04 жовтня 2025, 14:07 | Bazelas
Один з ентузіастів продемонстрував незвичайну модифікацію iPhone 17 Pro Max, яку навряд чи будь-коли втілить сама Apple.
Докладніше...
 
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07
Samsung випустила смартфон Galaxy F07 — аналог M07 та A07
04 жовтня 2025, 12:06 | Bazelas
Декілька днів тому Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M07, а незабаром після цього на індійському сайті компанії з'явився і Galaxy F07.
Докладніше...
 
Тонкий та стильний смартфон Motorola Edge 70 показали у відео
Тонкий та стильний смартфон Motorola Edge 70 показали у відео
04 жовтня 2025, 10:12 | Roter
Motorola готується знову вийти в гонку надтонких смартфонів, і її майбутня модель Edge 70 може стати однією з найтонших на ринку.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.