iLenta Меню

Android-смартфони з 20 ГБ оперативної пам'яті незабаром стануть нормою

14 листопада 2023, 17:07 | Anton Petrov [470]
Багато сучасних смартфонів вже наздогнали ПК за обсягом оперативної пам'яті.
Android-смартфони з 20 ГБ оперативної пам

За даними аналітичної компанії Macquarie, незабаром моделі з 20 ГБ ОЗП перестануть бути екзотикою. За словами експертів, апгрейд буде виправданий розширенням функціональності мобільних пристроїв.

Аналітики опублікували наочний графік, за яким 8 ГБ оперативної пам'яті актуальним Android-смартфонам вистачає лише для виконання базових операцій. Для стабільної роботи алгоритмів генерації зображень за допомогою AI необхідно вже щонайменше 12 ГБ ОЗП. А пристрої із вбудованими AI-помічниками у поєднанні з іншими «нейромережевими» функціями вимагатимуть не менше 20 ГБ ОЗП.

Подібні моделі вже представлені на ринку, але поки що їх не так багато. За прогнозами фахівців, кількість «заряджених» пристроїв помітно зросте у 2024 році — тоді ж очікується й ширше розповсюдження мобільних процесорів із AI-функціями.

Джерело: wccftech

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Samsung Galaxy S26 встановив рекорд продажів у Південній Кореї та сприяв зростанню експорту країни
Samsung Galaxy S26 встановив рекорд продажів у Південній Кореї та сприяв зростанню експорту країни
11 липня 2026, 19:09 | Oleksandr Bazanov
Серія Samsung Galaxy S26 продовжує демонструвати вражаючі результати. Нові флагманські смартфони компанії розійшлися тиражем 3 млн одиниць у Південній Кореї лише за 118 днів після старту продажів. Це найкращий показник для лінійки Galaxy S за останні роки.
Докладніше...
 
Apple звинуватила OpenAI у викраденні комерційних таємниць під час розробки AI-пристрою
Apple звинуватила OpenAI у викраденні комерційних таємниць під час розробки AI-пристрою
11 липня 2026, 14:07 | Bazelas
Apple подала позов проти OpenAI, звинувативши компанію в незаконному привласненні комерційних таємниць і конфіденційних технологій, які, за твердженням виробника iPhone, використовувалися під час створення власного пристрою зі штучним інтелектом.
Докладніше...
 
Bigme здивувала смартфоном HiBreak Dual 2: другий E-Ink-дисплей із рекордними 80 Гц може змінити уявлення про мобільні пристрої
Bigme здивувала смартфоном HiBreak Dual 2: другий E-Ink-дисплей із рекордними 80 Гц може змінити уявлення про мобільні пристрої
11 липня 2026, 13:07 | Bazelas

Компанія Bigme, яка вже давно експериментує з електронним папером та нестандартними мобільними гаджетами, представила новий смартфон HiBreak Dual 2. Новинка одразу привернула увагу завдяки незвичній конструкції: окрім традиційного екрана на передній панелі, пристрій отримав повноцінний E-Ink-дисплей на задній частині корпусу.

Докладніше...
 
iPhone Ultra може отримати майже непомітну складку на екрані: Apple обирає між двома технологіями шарніра
iPhone Ultra може отримати майже непомітну складку на екрані: Apple обирає між двома технологіями шарніра
11 липня 2026, 00:55 | Bazelas
До презентації першого складаного смартфона Apple залишається дедалі менше часу, а в мережі продовжують з'являтися нові подробиці про майбутню новинку. Згідно з черговим витоком, компанія прагне зробити складку на гнучкому дисплеї майже непомітною, щоб її смартфон міг конкурувати з найкращими моделями цього сегмента.
Докладніше...
 
Розкрито ціни Samsung Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Fold8 Ultra для ринку США
Розкрито ціни Samsung Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Fold8 Ultra для ринку США
10 липня 2026, 23:08 | Oleksandr Bazanov
До наступної презентації Samsung Galaxy Unpacked залишається зовсім небагато часу, а в мережі продовжують з'являтися нові подробиці про майбутні складані смартфони компанії. Цього разу інсайдери розкрили очікувані ціни моделей Galaxy Z Fold8 і Galaxy Z Fold8 Ultra для американського ринку.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.