iLenta Меню

Опубліковано нові рендери та характеристики смартфонів серії Samsung Galaxy S24

02 грудня 2023, 16:07 | Roter [754]
Поки ми чекаємо на випуск смартфонів серії Samsung Galaxy S24, який, ймовірно, відбудеться в середині січня, в мережу злили чергові рендери потенційних новинок.
Опубліковано нові рендери та характеристики смартфонів серії Samsung Galaxy S24

Рендери, опубліковані Windows Report, демонструють Galaxy S24, Galaxy S24+ та Galaxy S24 Ultra у всій своїй красі. Вони також дають уявлення про повні характеристики цих смартфонів.

Galaxy S24 Ultra матиме квадратну рамку з майже плоскими боками та плоским екраном, вийде у чотирьох кольорах: Titanium Black, Titanium Gray, Titanium Violet та Titanium Yellow. В основу ляже чіп Snapdragon 8 Gen 3, що доповнюється 12 ГБ оперативної пам'яті, 256 ГБ/512 ГБ/1 ТБ вбудованої пам'яті.

Щоб вирішити проблеми перегріву, виробник, за інформацією, впровадив значно більші системи теплових відводів із випарними камерами у серію Galaxy S24. Galaxy S24 Ultra отримує найбільше поліпшення із системою охолодження з випарною камерою в 1.9 рази більше, ніж у Galaxy S23 Ultra.

Також телефон отримає чотири камери на задній панелі: основний сенсор на 200 Мп, ультраширококутну камеру на 12 Мп, телеоб'єктив на 10 Мп із оптичним збільшенням 3х та телеоб'єктив на 50 Мп із оптичним збільшенням 5х.

Galaxy S24 Ultra буде мати ряд функцій штучного інтелекту та генеративного мистецтва завдяки останнім досягненням у цій галузі. Він отримає Wi-Fi 7, підтримку 5G, Bluetooth 5.3 та порт USB Type-C. Живити смартфон повинен акумулятор ємністю 5000 мАг із зарядкою потужністю 45 Вт.

Galaxy S24 та Galaxy S24+ отримають ультратонкі симетричні рамки, корпус у кольорах Amber Yellow, Cobalt Violet, Marble Grey та Onyx Black. Їх обладнають чіпом Snapdragon 8 Gen 3 або Exynos 2400, покращеною системою тепловідведення з випарною камерою в 1.5 рази (базовий варіант) та 1.6 рази (варіант +) більше у порівнянні з попередником.

Galaxy S24 оснастять акумулятором на 4000 мАг із зарядкою потужністю 25 Вт, тоді як Galaxy S24+ отримає акумулятор на 4900 мАг із підтримкою швидкої зарядки потужністю 45 Вт.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Складаний iPhone Ultra та новий Home Hub: які пристрої Apple може представити до кінця 2026 року
Складаний iPhone Ultra та новий Home Hub: які пристрої Apple може представити до кінця 2026 року
13 червня 2026, 00:51 | Oleksandr Bazanov
Конференція WWDC 2026 добігає завершення, однак для шанувальників Apple найцікавіше може бути ще попереду. За чутками, до кінця року компанія готує понад 15 нових пристроїв, серед яких складаний iPhone Ultra, оновлені Apple Watch, нові комп’ютери Mac і повністю новий центр керування розумним домом.
Докладніше...
 
Samsung тихо представила бюджетний смартфон Galaxy A27 5G на базі Snapdragon 6 Gen 3
Samsung тихо представила бюджетний смартфон Galaxy A27 5G на базі Snapdragon 6 Gen 3
12 червня 2026, 23:12 | Roter
Samsung без гучних анонсів додала новий смартфон Galaxy A27 5G на свій офіційний сайт у Чехії. Публікація фактично розкрила майже всі характеристики пристрою та підтвердила його появу в середньому сегменті лінійки Galaxy A.
Докладніше...
 
Trump Mobile T1 майже повністю повторює HTC: це підтвердило розбирання iFixit
Trump Mobile T1 майже повністю повторює HTC: це підтвердило розбирання iFixit
12 червня 2026, 12:07 | Anton Petrov
Смартфон Trump Mobile T1, представлений ще минулого року, лише зараз почав надходити до журналістів і профільних видань. Водночас це сталося приблизно на дев’ять місяців пізніше від початково заявлених термінів.
Докладніше...
 
Motorola представила Moto G Max: 200-Мп камера, AMOLED-екран на 5000 ніт і захист за військовими стандартами
Motorola представила Moto G Max: 200-Мп камера, AMOLED-екран на 5000 ніт і захист за військовими стандартами
12 червня 2026, 10:07 | Bazelas
Компанія Motorola анонсувала новий смартфон Moto G Max, який поєднує міцний корпус, сучасну камеру та великий AMOLED-дисплей. Новинка дебютувала в Бразилії та одразу з коробки працює під керуванням Android 16.
Докладніше...
 
WhatsApp змінює вимоги для iPhone: які смартфони втратять підтримку з листопада 2026 року
WhatsApp змінює вимоги для iPhone: які смартфони втратять підтримку з листопада 2026 року
11 червня 2026, 23:08 | Anton Petrov
Користувачів WhatsApp на iPhone очікують оновлені системні вимоги. Починаючи з 30 листопада 2026 року, месенджер працюватиме лише на пристроях із iOS 15.5 або новішими версіями операційної системи.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.