Представлено смартфон Realme 12 Pro+ з чіпом Snapdragon 7s Gen 2
Realme 12 Pro+ обладнано 6.7-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю 2412 x 1080 пікселів, частотою оновлення 120 Гц та рівнем регулювання ШІМ на рівні 2160 Гц.
Новинка має чіп Snapdragon 7s Gen 2, 8/12 ГБ оперативної пам'яті, 128/256 ГБ вбудованої пам'яті, батарею ємністю 5000 мАг із зарядкою потужністю 67 Вт, 32-Мп фронтальну камеру.

Основна камера оснащена 50-Мп головним сенсором Sony IMX890, 64-Мп перископічним модулем OmniVision OV64B із оптичним зумом 3x, 8-Мп ширококутним об'єктивом.

Realme 12 Pro+ також пропонує захист IP65, вбудований сканер відбитків пальців під екраном, стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos, Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.2. Керує пристроєм ОС Android 14 з інтерфейсом Realme UI 5. Розміри та вага смартфона склали 161.47 x 74.02 x 8.75 мм та 196 г.

Realme 12 Pro+ з 8/128 ГБ пам'яті оцінено у $360, з 8/256 ГБ пам'яті — у $385, з 12/256 ГБ пам'яті — у $410. Доступний він у кольорах Submariner Blue, Navigator Beige та Explorer Red, починаючи з 6 лютого.
Джерело: fonearena
Смартфони
Поки виробники смартфонів змагаються у впровадженні штучного інтелекту, потужних процесорів і гнучких дисплеїв, HMD Global продовжує розвивати легендарну лінійку Nokia в зовсім іншому напрямку. У мережі з'явилися подробиці про новий кнопковий телефон Nokia 300 4G Power Bank, головними перевагами якого стануть не продуктивність, а тривалий час автономної роботи, надійність і практичність.
Apple, схоже, готує одну з найпомітніших змін у камерах iPhone за останні роки. У технічних файлах, пов’язаних з іще не представленим iPhone 18 Pro Max, виявили згадки про систему змінної діафрагми основної камери. Такий механізм дозволить смартфону фізично регулювати кількість світла, що потрапляє на сенсор, замість того щоб покладатися виключно на програмну обробку.
